Cześć Pytamki !

Słabiutko u mnie jeszcze z poruszaniem się tutaj, w sumie to tragicznie ale chciałam się przywitać. Może nie rozdziobią nas kruki i wrony…

Jesteście pewni że każdy ze starych userów którzy tworzyli rodzinę “pytamy” jakby co, ma namiar mną tą stronę ? Ja o niej dowiedziałam się bardzo okrężną drogą, zupełnie przypadkiem.
Dałabym piosenkę ale nie umiem :crazy_face:

Niech moc będzie z Wami !

12 polubień

hej :slight_smile:

2 polubienia

Po prostu wklejasz link :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Witamy :slight_smile:
Nauczysz się i to bardzo szybko, to nic trudnego.
W okienku odpowiedzi masz w góry kwadracik “dodaj” tam się wstawia zdjęcia.

2 polubienia

O ile czas pozwoli to będę ogarniać :wink:

1 polubienie

W takim razie piosenkę petardę zostawię na inną okazję

Eva, Republika zawsze rulez ! Najlepsiejsza :)))

2 polubienia

Ale dziwnie… :open_mouth:

A nawet bardziej niż dziwnie :sunny:

1 polubienie

Czytałam Twoje posty.
Podpisuje sie pod nimi wszystkimi kończynami mk777 !
Ja niestety nie mam dostępu do pytamy praktycznie od marca w ogóle.
Czytam tylko 1 stronę, nie mogę uczestniczyć, nie widzę nawet priva ani reszty stron. w marcu przestałam wchodzić na Pytamy. Zepsuło mi się totalnie.

Poki co,mozesz spokojnie wracać na stare śmieci:))

1 polubienie

Nie mogę wracać.

Wiem @anon78353551, dlatego wstawiłam :slight_smile:

1 polubienie

Dostałas jak to mówią,bana?

No,jesli ja sie tu poruszam w miare płynnie,to nie moze byc trudne:)

3 polubienia

Spróbuj na innej przeglądarce :slight_smile:

Nic mi nie wiadomo o banie, o to chyba trzeba zapytać moderację ale ja od marca nie jestem w stanie nic tam zrobić. Dzień wcześniej rozmawiałam normalnie z mistrzem a następnego dnia już nie dałam rady nic zrobić, do teraz.

Witaj koleżanko! :grinning: Bardzo długo Cię nie było na Pytamy :slight_smile: Mam nadzieję, że teraz zostaniesz na dłużej. Skoro ja się już trochę tutaj ogarnęła, to Ty tym bardziej dasz radę. :purple_heart:

2 polubienia

Hej gra ! Nie było mnie bo nie mam technicznej możliwości na pisanie tam wiec przestałam zaglądać.

2 polubienia

Dopiero teraz doczytałam resztę wątku. Jak tylko Cię zobaczyłam to zaraz chciałam się przywitać :slight_smile: