Często słyszę, żę ludzie LGBT chodzą z gołymi tyłkami i narządami na wierzchu.

czyli co? poświęcają się, narażając na krytykę tylko po to by dokopać księżom?

Dokładnie. Celowo czy nue celowo - swojemu wizerunkowi szkodzą

2 polubienia

Nie powtarzajcie po propagandzie. Obejrzyjcie zdjęcia. Jak będziecie mieli okazję to idźcie zobaczyć jak taki marsz naprawdę wygląda…

1 polubienie

i jescze narybku do strzyzenia - sterowalnych klerykow, a to sie robi najprosciej przez seks i pieniadze.

Napisalam ze nie wiem jak jest w Polsce i dlaczego maja sie poswiecac?
U nas rozne marsze sa na porzadku dziennym i czesto chronione przez policje
Chyba zle mnie zrozumialas. Mialam na mysli ze przesadna reakcja kleru moze byc odwroceniem uwagi od problemu pedofilii w kosciele

4 polubienia

Totez tego nie rozumiem,to tylko szkodzi tym prawdziwym homoseksualistom,ktorzy tylko chca zyc z kochana osoba.

3 polubienia

Klerowi to się nie podoba, to jasne, ale też nie podoba się wielu zwykłym ludziom. Może ludzie nie lubią prowokacji? Może drażni ich przemalowanie obrazu kojarzonego i ich wiarą? Nie wiem. Ja osobiście nie lubię ostentacji. O niemieckich paradach równości słyszałam już dawno, ale nigdy nie kojarzyłam z gejami.

2 polubienia

Zawsze bogatemu wiecej bylo wolno.
Nie oni nie wujda na ulice,podpuszczaja/oplacaja tumanow,ktorzy robia zadymy,nie wiedzac,ze ,kreca bicz,na wlasne plecy’’
Jak siega historia,naszej,cywilizacji’',zawsze tworzono grupy,na ktore zrzucajo wszystkie nieszczescia tego swiata.
A te nieszczesvia zazwyczaj siedza u samych szczytow wladzy.
I nie mam na mysli rzadu,RP,czy innego panstwa.
U szczyty wladzy $$$$$$$

2 polubienia

Rozumiem, że to że ktoś coś namaluje, albo kogoś obrazi… to to przesądza że ludzie odmiennej orientacji powinni mieć mniejsze prawa niż obywatele zgodni z naukami kościoła?

1 polubienie

Tak jest dokladnie: zawsze wybierano kozla ofiarnego zeby zatuszowac wlasne niegodziwosci!!!

3 polubienia

Dziwie sie,ze to nadal dziala.
Wynalazek sprzed tysiecy lat

1 polubienie

Zakuci ludzie nie znikną i głupie komentarze jeszcze długo będzie można usłyszeć, ale tak po prawdzie większości ludzi homoseksualiści nie przeszkadzają. Tak jak już tu napisano, oni byli i będą.

Mój dziadek mówił mi, że w Łodzi mieli miejsce, park gdzie się zapoznawali. Takie miesce spotkań w latach 80 tych.
Nie pamiętam teraz który to park. Dziadek mówił, że czasem milicja tam bywała, spisywała i wszystko.
Pytałam dziadka po co tam chodził, odpowiadał, że biznesy robił :crazy_face::face_with_monocle:
Nie tylko w Łodzi takie miejsca były i nikomu nic do tego.
Gorzej chyba miały kobiety, o tym nic nie wiem.

Kilka miesięcy temu w kamienicy, gdzie mieszkała moja babcia, kupiło mieszkanie dwóch chłopaków. W Łodzi na Bałutach to odwaga, powiedziałam do nich :slightly_smiling_face:Odparli, że nie.
Wynajmowali już mieszkania w okolicach i dobrze im się tu mieszkało. Więc nie taki diabeł straszny jak go malują.
Powiedziałam im ,że babcia moja, a ich sąsiadka mieszczka tu od 73roku.

Mojej babci dobrze sie mieszka. Lubi to miejsce.
Od słowa do słowa, wylądowali u nas na kawce.
Nawet babunia moja się napiła, choć nie lubi zbytnio kawy, ale bardzo nowych sąsiadów polubiła.
Nikt na całej kamienicy nic na nich nie mówił złego.
I oby tak zostało. :face_with_raised_eyebrow:

7 polubień

Akurat, w Średniowieczu KK, czarownic spalił najmniej. Bardziej czyniły do świeckie sądy.
Kościół palił tych co mieli wiedzę i się dzielili tą wiedzą, i tych, co byli ich przeciwnikami. Tak, już w Średniowieczu byli tacy, co potrafili odkrywać prawdziwe oblicze tej instytucji.
A za czarownice, to wzięli się protestanci, ale to po epoce Średniowieczem zwanej. Ci dla tzw czarownic drewna nie żałowali.

4 polubienia

Dzieki za uzupelnienie

1 polubienie

Bardzo sympatycznie to wyglada. Z pewnoscia z dezynfekcja bylo gorzej…

1 polubienie

Ostentacji tez ie lubie, ale teraz jest moda na rozne marsze!

Moda??? Lidzie nie mają innych zainteresowań, tylko biorą udziały w spędach. bo to modne? Nie! Myślę, że jednak robią to nie z powodu mody :frowning:

1 polubienie

Ale jednak kiedys nie bylo tak wiele…

Byłam kiedyś na takim marszu. Atmosfera super. Uśmiech mi z twarzy nie schodził. Bardzo pozytywni ludzie.

1 polubienie

Najwazniejszy to usmiech i pozytywne nastawienie do swiata!

1 polubienie