Często słyszę, żę ludzie LGBT chodzą z gołymi tyłkami i narządami na wierzchu.

Że zgorszenie, że zaraza… Niedawno w moim mieście był marsz równości. Przechodziłem obok i nie bałem się nikogo z tego marszu. Ci ludzie byli kolorowi, uśmiechnięci i w ogóle pozytywni, choć rzeczywistość z pewnością im ciąży.
W kontrmanifestacji: Ksiądz z pobliskiej parafii zarządził dezynfekcję ulic po przejściu “zarazy”… do czego przystąpiła grupa ubranych na czarno, nieuśmiechniętych i agresywnych ludzi.

Tak sobie popatrzyłem i stwierdziłem, że wciąż słyszę o tych gołych tyłkach… a nijak tego nie widać w marszu. Gdyby ktoś chciał popatrzeć jak to wygląda, to tu bardzo dużo zdjęć jest… Zdjęć normalnych, kolorowych ludzi… takich jak my, choć różnych… https://gs24.pl/marsz-rownosci-w-szczecinie-przez-ulice-szczecina-przeszlo-kilka-tysiecy-osob-kazdy-inny-wszyscy-rowni-zdjecia-wideo/ga/c1-14422689/zd/38646623

3 polubienia

Tych ludzi było kilka tysięcy. Jak tyle osób wychodzi na ulicę, to znaczy że mają problem z życiem w tym kraju.

2 polubienia

w takich marszach to nie tylko inni uczestnicza. na szaczescie.

na razie maja problem w ogole.
a ile moga pokojowe manifestacje? nalezaloby przypomniec kolonizatorowi Watykanowi postac Mahatmy Ghandiego.

LGBT zagraża kościołowi. Przyczynia się do myślenia a co za tym idzie - odchodzenia od wiary za czym z kolei idą mniejsze wpływy z tacy. Kościół potrzebuje stale narybku. Kogoś kto najpierw zapłaci za chrzest, potem komunie, ślub a na końcu pogrzeb. Tak to się kręci. W zamian być może czeka nas raj. Między tym są lekcje religii.

Jest jeszcze jedna kwestia - wychowywanie dzieci. Środowiska gejowskie chcą to robić za swoje natomiast kler za państwowe/unijne - przytułki, domy pomocy społecznej, świetlice, oazy. Wylęgarnie pedofilii. Konkurencja panie, konkurencja.

2 polubienia

W Hamburgu to sa wesole pochody podobne do karnawalu w Rio
Z tym ze w Rio jest wiecej nagosci
Widzialam dwa razy. Swietne!
Zgorszenie to dla mnie te dziwne reakcje typu "Ksiądz z pobliskiej parafii zarządził dezynfekcję ulic po przejściu “zarazy” (jezeli to prawda)

1 polubienie

w NLu, na golasa jeżdżą na rowerach. Ale to utracona ziemia dla KK.

5 polubień

To z Hamburga (zdjecia internetowe)

image

image

image

1 polubienie

A u nas jezeli mnie uszy nie myla kosciol ewangelicki ma zamiar zatwierdzac (udzielac) slubu parom homo

1 polubienie

Ze jeszcze Polakom nie zabronili wyjazdow do NL???

2 polubienia

Facet przebrany za babę to dla prawicy i kleru rzecz nie do przełknięcia. Chłop to ma być chłop. Goła klata, łuk i upolowany zwierz. A baba ma czekać w domu, gotować, zadowalac seksualnie i donosić ciążę.

2 polubienia

Ja tak naprawde nie rozumiem tego problemu.
Co kogos 9bchodzi,z kim,kto,chce sobie zycie ulozyc.
Czy to panstwo,czy obywatele,nic im do tego.
Homoseksualici,zyli,pracowali,mieszkali posrod nas od zarania dziejow i wcale nie jest prawda,ze sie ukrywali.
Mieszkajacy w poblizu wiedzieli o tym.
Pewnie,ze byly podsmiechujki,wytykanie palcami.
Ale tego nie wypleni wsrod wiekszej spolecznosci.
Owszem pedofilow,gwalcicieli,wszelkich orientacji,karac,z cala surowoscia.
Ale dac zyc ludziom,ktorzy,chca tak niewiele byc razem,komu przeszkadza zwiazek,dwoch faceyow,lub dwoch kobiet,ktore nie odstaja w niczym od spoleczenstwa,poza orientacja seksualna,niech,zyja,pracuja,kochaja sie.

5 polubień

Problem wynika z niewiedzy i strachu. Wielu łączy homoseksualizm z pedofilią co jest kompletną bzdurą.

3 polubienia

Niczego nie łączą. Doskonale wiedzą że łączenie z pedofilią to bzdura. Wiedzą że promocja homoseksualizmu i rzekomo zgubny wpływ na innych to bzdura.
Tak naprawdę PIS wynajduje sobie wrogów słabych i niezbyt licznych. Podżega przeciw nim, bo wie że nie przegra. Wcześniej uchodźcy a teraz LGBT. Kto dziś pamięta jakie to dyskusje były na starym pytamy o tym że trzeba strzelać do syryjskich uchodźców, gwałcicieli i terrorystów? I nagle problem zniknął? Teraz LGBT nam zagraża nagle? Bo są w mniejszości i można ich zdeptać bezkarnie?
Bo Rosji się nie da zdeptać?
Wróg na miarę możliwości. Tak jak ja bym podbiegł i wykazał swoją wyższość fizyczną nad dwuletnim dzieckiem.
Ale się opłaca siać nienawiść, bo nie patrzycie w lustro… nie ma czasu bo wszędzie wróg…

3 polubienia

To co spoleczenstwo glupieje?
Ktos ma w tym interes,by siac ferment.
Wiem,ty powiesz,ze kler,ja nie bylbym o tym taki przekonany.
Bardziej bym stawial na sklocenie spoleczenstwa.
Rzucic i kosc,jak zlemu psu,niech sie czyms zajmie.

4 polubienia

Otoz to!
Podejrzewam ze to oburzenie jest celowo naglasniane aby odwrocic uwage od problemu ksiezy pedofili
W socjologii ma to nawet nazwe (kiedy rozdmuchuje sie pseudo problemy aby ukryc te prawdziwe) ale nie moge sobie przypomniec tej nazwy
W sredniowieczu na przyklad palono czarownice a ksieza mieli po kilka zon i kurtyzany do dyspozycji

3 polubienia

LGWZ mi nie przeszkadza, geje żyli, żyją i będę żyli obok nas. Nie podoba mi ię ostentacja, upolitycznienie, blokowanie ulic w miastach. Nie rozumiem też po co robią te marsze, pseudo msze, profanacje obrazów- symboli. Co chcą osiągnąć?

3 polubienia

Przeczytaj moj komentarz dla @Leone_Marco

1 polubienie

Nie wiem jak jest w Polsce
U nas jest co roku taki “Karnawal” ( w Anglii chyba tez) jak to opisalam
Nikogo to ani nie dziwi ani nie oburza

A ja wiem co chcą osiągnąć. Ci ludzie żyją z kimś a państwo udaje że to obcy ludzie. Wyobraź sobie, że twoja miłość zapada w śpiączkę, a Ty możesz sobie postać przed szpitalem. Wyobraź sobie, że ktoś nazywa Cię zarazą… Ktoś? Nie, rząd który żyje z twojej pracy. To nie jest normalne. Jaka ostentacja? Widziałaś te zdjęcia? Ja sądzę, że niewielu z Was tam zajrzało. To normalni ludzie… Normalni!

3 polubienia