Często słyszę, żę ludzie LGBT chodzą z gołymi tyłkami i narządami na wierzchu.

Że zgorszenie, że zaraza… Niedawno w moim mieście był marsz równości. Przechodziłem obok i nie bałem się nikogo z tego marszu. Ci ludzie byli kolorowi, uśmiechnięci i w ogóle pozytywni, choć rzeczywistość z pewnością im ciąży.
W kontrmanifestacji: Ksiądz z pobliskiej parafii zarządził dezynfekcję ulic po przejściu “zarazy”… do czego przystąpiła grupa ubranych na czarno, nieuśmiechniętych i agresywnych ludzi.

Tak sobie popatrzyłem i stwierdziłem, że wciąż słyszę o tych gołych tyłkach… a nijak tego nie widać w marszu. Gdyby ktoś chciał popatrzeć jak to wygląda, to tu bardzo dużo zdjęć jest… Zdjęć normalnych, kolorowych ludzi… takich jak my, choć różnych… https://gs24.pl/marsz-rownosci-w-szczecinie-przez-ulice-szczecina-przeszlo-kilka-tysiecy-osob-kazdy-inny-wszyscy-rowni-zdjecia-wideo/ga/c1-14422689/zd/38646623

3lajki

Tych ludzi było kilka tysięcy. Jak tyle osób wychodzi na ulicę, to znaczy że mają problem z życiem w tym kraju.

2lajki

w takich marszach to nie tylko inni uczestnicza. na szaczescie.

na razie maja problem w ogole.
a ile moga pokojowe manifestacje? nalezaloby przypomniec kolonizatorowi Watykanowi postac Mahatmy Ghandiego.

LGBT zagraża kościołowi. Przyczynia się do myślenia a co za tym idzie - odchodzenia od wiary za czym z kolei idą mniejsze wpływy z tacy. Kościół potrzebuje stale narybku. Kogoś kto najpierw zapłaci za chrzest, potem komunie, ślub a na końcu pogrzeb. Tak to się kręci. W zamian być może czeka nas raj. Między tym są lekcje religii.

Jest jeszcze jedna kwestia - wychowywanie dzieci. Środowiska gejowskie chcą to robić za swoje natomiast kler za państwowe/unijne - przytułki, domy pomocy społecznej, świetlice, oazy. Wylęgarnie pedofilii. Konkurencja panie, konkurencja.

2lajki

W Hamburgu to sa wesole pochody podobne do karnawalu w Rio
Z tym ze w Rio jest wiecej nagosci
Widzialam dwa razy. Swietne!
Zgorszenie to dla mnie te dziwne reakcje typu "Ksiądz z pobliskiej parafii zarządził dezynfekcję ulic po przejściu “zarazy” (jezeli to prawda)

1lajk

w NLu, na golasa jeżdżą na rowerach. Ale to utracona ziemia dla KK.

5lajków

To z Hamburga (zdjecia internetowe)

image

image

image

1lajk

A u nas jezeli mnie uszy nie myla kosciol ewangelicki ma zamiar zatwierdzac (udzielac) slubu parom homo

1lajk

Ze jeszcze Polakom nie zabronili wyjazdow do NL???

2lajki

Facet przebrany za babę to dla prawicy i kleru rzecz nie do przełknięcia. Chłop to ma być chłop. Goła klata, łuk i upolowany zwierz. A baba ma czekać w domu, gotować, zadowalac seksualnie i donosić ciążę.

2lajki

Ja tak naprawde nie rozumiem tego problemu.
Co kogos 9bchodzi,z kim,kto,chce sobie zycie ulozyc.
Czy to panstwo,czy obywatele,nic im do tego.
Homoseksualici,zyli,pracowali,mieszkali posrod nas od zarania dziejow i wcale nie jest prawda,ze sie ukrywali.
Mieszkajacy w poblizu wiedzieli o tym.
Pewnie,ze byly podsmiechujki,wytykanie palcami.
Ale tego nie wypleni wsrod wiekszej spolecznosci.
Owszem pedofilow,gwalcicieli,wszelkich orientacji,karac,z cala surowoscia.
Ale dac zyc ludziom,ktorzy,chca tak niewiele byc razem,komu przeszkadza zwiazek,dwoch faceyow,lub dwoch kobiet,ktore nie odstaja w niczym od spoleczenstwa,poza orientacja seksualna,niech,zyja,pracuja,kochaja sie.

5lajków

Problem wynika z niewiedzy i strachu. Wielu łączy homoseksualizm z pedofilią co jest kompletną bzdurą.

3lajki

Niczego nie łączą. Doskonale wiedzą że łączenie z pedofilią to bzdura. Wiedzą że promocja homoseksualizmu i rzekomo zgubny wpływ na innych to bzdura.
Tak naprawdę PIS wynajduje sobie wrogów słabych i niezbyt licznych. Podżega przeciw nim, bo wie że nie przegra. Wcześniej uchodźcy a teraz LGBT. Kto dziś pamięta jakie to dyskusje były na starym pytamy o tym że trzeba strzelać do syryjskich uchodźców, gwałcicieli i terrorystów? I nagle problem zniknął? Teraz LGBT nam zagraża nagle? Bo są w mniejszości i można ich zdeptać bezkarnie?
Bo Rosji się nie da zdeptać?
Wróg na miarę możliwości. Tak jak ja bym podbiegł i wykazał swoją wyższość fizyczną nad dwuletnim dzieckiem.
Ale się opłaca siać nienawiść, bo nie patrzycie w lustro… nie ma czasu bo wszędzie wróg…

3lajki

To co spoleczenstwo glupieje?
Ktos ma w tym interes,by siac ferment.
Wiem,ty powiesz,ze kler,ja nie bylbym o tym taki przekonany.
Bardziej bym stawial na sklocenie spoleczenstwa.
Rzucic i kosc,jak zlemu psu,niech sie czyms zajmie.

4lajki

Otoz to!
Podejrzewam ze to oburzenie jest celowo naglasniane aby odwrocic uwage od problemu ksiezy pedofili
W socjologii ma to nawet nazwe (kiedy rozdmuchuje sie pseudo problemy aby ukryc te prawdziwe) ale nie moge sobie przypomniec tej nazwy
W sredniowieczu na przyklad palono czarownice a ksieza mieli po kilka zon i kurtyzany do dyspozycji

3lajki

LGWZ mi nie przeszkadza, geje żyli, żyją i będę żyli obok nas. Nie podoba mi ię ostentacja, upolitycznienie, blokowanie ulic w miastach. Nie rozumiem też po co robią te marsze, pseudo msze, profanacje obrazów- symboli. Co chcą osiągnąć?

3lajki

Przeczytaj moj komentarz dla @Leone_Marco

1lajk

Nie wiem jak jest w Polsce
U nas jest co roku taki “Karnawal” ( w Anglii chyba tez) jak to opisalam
Nikogo to ani nie dziwi ani nie oburza

A ja wiem co chcą osiągnąć. Ci ludzie żyją z kimś a państwo udaje że to obcy ludzie. Wyobraź sobie, że twoja miłość zapada w śpiączkę, a Ty możesz sobie postać przed szpitalem. Wyobraź sobie, że ktoś nazywa Cię zarazą… Ktoś? Nie, rząd który żyje z twojej pracy. To nie jest normalne. Jaka ostentacja? Widziałaś te zdjęcia? Ja sądzę, że niewielu z Was tam zajrzało. To normalni ludzie… Normalni!

3lajki