Czochranie bobra

Cieszycie się, że dzięki PIS nadal będzie można czochrać bobra?

3 polubienia

Hmmmm…
:grin::grin::grin::grin::grin:
:grin::grin::grin::grin::grin:
To są chyba bardzo miłe zwierzątka.:innocent:

2 polubienia

Za niedługo będą chcieli polować na żubry. Nie wierzę, że na bobrach się skończy. :wink:

1 polubienie

A tam. Nie martw się.:cherry_blossom: Nawet jeżeli będą chcieli, to na pewno znajdzie się ktoś (najpewniej podobny do Ciebie), kto im to skutecznie wybije z głowy! :grin:

No nie wiem, to tak nie działa… rządzący mają władzę, spójrz na wycinkę Puszczy czy kopanie Mierzei.

1 polubienie

No cóż - jeżeli nie uda się ich powstrzymać a bardzo będziemy chcieli, to w ostateczności wyjdziemy na ulicę i będziemy protestować. Nie przepadam za tego typu “imprezami” (wychodzenie na ulicę) ale jeżeli w jakiś sposób są zbieżne z moimi poglądami, to protestuję. Podejrzewam, że Ty pewnie też.:wink:

1 polubienie

Czochrając pamiętaj,że możesz być czochrany.
Nie lubisz? I tu niedomówienie takie.:slight_smile:

1 polubienie

A jak się bobry zdziwiły:

Ale jak to mnie kuźwa jeść? :open_mouth: Jak można?! Przecież tylko my możemy bezkarnie puszcze i rezerwaty wycinać! Szyszko nam obiecał immunitet… Ot, zdrajcy! Jaką to świnią trzeba być, żeby nas bobry chcieć jeść?!

  • ekhm.
  • Przepraszam Świnio. Wybacz. Porównanie do polityka było nieuzasadnione.
    No kuźwa… żeby nam się do ogona dobierać…

O nie, tak nie będzie! Na to nie ma naszej zgody! Jak Wy nas chcecie jeść, to my nie rżniem drzew w puszczy białowieskiej i dolinie Rozpudy!
Z poważaniem
Bóbr Jarosław

i tak to mniej więcej było :wink:

5 polubień

Prześlicznie wygląda na tym obrazku. Taki fajny puchaty słodziaczek. :wink:

4 polubienia

A co z żubrami? Tymi kopytnymi a nie butelkowymi. Też miały iść po kulkę.
Dobrze że pis szybko reaguje na społeczną napinkę.

2 polubienia

Też nie przepadam ale czasem trzeba.

Oczywiście że tak. Jeśli tu mieszkam, to nie jest mi obojętne jak wygląda środowisko, prawo itp.

Słodki ten bóbr, niemożliwe że Jarosław.

1 polubienie

Możliwe, możliwe. On ma nawet syna, o tym samym imieniu zresztą:
Jarosław Boberek


Syn już porzucił tamy i lasy, zostając aktorem.

btw: W “Uchu Prezesa” gra kuzyna prezesa Jarosława… przypadek? :wink:

1 polubienie

Dawno właśnie nie oglądałam Ucha… Muszę nadrobić zaległości.

1 polubienie

teraz to beda reagowac, toz to wybory za pasem, a jak ktos zapyta co z tym zamukaniem zlodziei z PO? to juz lepiej z jak minister afrodyzjaku w swietle reflektorow zostanie pozbawiony.
a jak cala tawke zubrowke na wodke zuzyja to zubry same padna z braku pozywienia :wink:

Niejednego bobra człek wyczochrał niezależnie od opcji rządzącej. :innocent:

4 polubienia