Czujesz się mądrzejszy/a od harmonijnych muszek owocówek,

albo od harmonijnych motyli, kawek lub ryb?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Muszka owocówka wie wszystko co jest jej potrzebne aby przeżyć w dodatku samodzielnie (bez współpracy innych muszek owocówek).
Ja ilościowo wiem o wiele więcej od muszki owocówki ale do czego mi ta wiedza służy to nie mam pojęcia.
Tak czy inaczej z każdej informacji można zrobić uzytek a i nigdy nie wiem w jakiej sytuacji jaka wiedza mi się przyda.

Ankieta źle oblicza udział procentowy poszczególnych odpowiedzi.
Na trzy opcje opowiedziało po równo 1/3 ankietowanych natomiast procentowo najwiecej ma odpowiedź pierwsza.

Muszki owocowki sa glupie i do tego alkoholiczki.

1 polubienie

To ten jeden procent wiecej dla muszek…

1 polubienie

Może i są głupie ale w zyciu jak wiadomo nie mądrość się liczy

Wiem więcej tylko że 70% tej wiedzy jest mi w codziennym życiu niepotrzebna. Tylko głowa boli od tych filozofii.

1 polubienie

Mądrość można zdefiniować jako umiejętność odpowiedzi na gnębiące nas pytania.
Jeżeli więc muszka owocówka zna odpowiedzi na choćby połowę gnębiących ją pytań to niechybnie musi się czuć o niebo mądrzejsza ode mnie bo mnie gnębi miliard pytań a znam odpowiedź jedynie na 100 milionów

Ale ja wina z wkladka miesna nie lubie…

1 polubienie

Z tego samego powodu ludzi, których gnębi pytanie o to czy są mądrzejsi od muszki owocówki niechybnie zgłupieją.
Ale, że głupi będą mądrymi a mądrzy głupimi wszelako powiadam wam, że prędzej świnia zobaczy niebo niż wielbłąd przejdzie przez ucho igielne.

alleluja alleluja alleluuuuujaaaaa

Sa takie swinki co widza niebo
I jak ladnie opalone?
Cerdo iberico hodowane jest bezchlewikowo.

3 polubienia

Są harmonijne i boskie. Nie sięgasz im do pięt. W motylach, kawkach, rybach jestem zakochany.

Ale one chyba nie mają pięt :thinking:

2 polubienia

Co miałyby nie mieć? Zapewne mają, podobnie jak ptaki.

NIe wiem jak twój ptak ale mój nie ma pięty

2 polubienia