Czy Adrian lubi być pier*y w dupę przez Trumpa?

Bo tak mi się wydaje jak słyszę pochwały w stronę Donalda.
Sojusznik. Daleki. Myślą że Putin się wystraszy.

1 polubienie

A przez kogo nie jest?

4 polubienia

Przez długopis?

1 polubienie

Jego swoi dymają, a co dopiero Trump.

1 polubienie

Cicho mi tu panowie. On się tak słodko i pięknie umie uśmiechać :smiling_face_with_three_hearts:
:wink:

2 polubienia

Budyń.

1 polubienie

Ja to się martwię, ile Polskę będzie ta kampania Dudy kosztować? Co teraz kupimy od US? Węgiel? Gaz? Może wodę? Jakieś armaty bez przetargu?

3 polubienia

pozwole sobie dac kolorek za celna uwage

2 polubienia

Chłopak widocznie to lubi. :wink: W PIS sami hetero :wink:

3 polubienia

Ciekawe czy na wazelinie czy może ślinie.

1 polubienie

Zależy kto go dmucha :wink: Z resztą Adrian też lubi niektórym wchodzić bez mydła :rofl: :rofl:

3 polubienia

Na sztywno i szorstko? Masochizm.

Prezes zjadł dwa kurczaki. Siedzą w jego brzuchu i patrzą, a tu dudek. Jeden pyta; - a skąd się tu wziąłeś. A on odpowiada; - a wlazło mi się z drugiej strony…

2 polubienia

Lubi lizać Trumpa po jajach. Włosów się nażre ale to nic.

1 polubienie

Dla fuchy, którą mu dali, zrobi wszystko.

1 polubienie

Pracuje jako długopis.

1 polubienie

Nawet koty podpisuje. Nadaje się też do żwirku przynoszenia i wymiany tego, co w kuwetach.

1 polubienie

O, już chyba wiem. Coś mówią o elektrowni atomowej. No to 50 miliardów dolców poleci. Bez przetargu i offsetu, tak jak to PIS z reguły kupuje. Kupią w ramach ustawy “tarcza 9837875340968458050985478049”

2 polubienia

Od trumpa nawet gówno weźmie. Byle amerykańskie.
Musimy odchodzić od węgla ale czy stronę atomu?
Nie można o tym pogadać z Brukselą? Może taniej by bylo.

1 polubienie

Świat odchodzi od energii nuklearnej, woli odnawialne źródła energii. Jadąc z LA to Palm Springs jest to najlepiej widoczne:

Od 1980 zbudowali tam ponad 3,000 turbin wiatrowych, do tego hektary paneli fotoelektrycznych (ale fakt, że jest tam klimat. W Palm Springs przeciętnie mają 350 słonecznych dni w roku. I wcale nie czuć tak tego gorąca, bo jest sucho.

2 polubienia