Czy aniołek Kurskiego ma rację mówiąc że kobiety w tv nie powinny sie wstydzić kobiecości?

To i ja się wtrącę:

Jakoś tak Bozia ludziów stworzyła, że kobiety mają atrybuta kobiece, a mężczyźni męskie.
I tak było do niedawna. Dziś, to już sam nie wiem, bo okazuje się, że to jakiś przesąd jest, gdyż mamy już 135, 6 płci i tożsamości różnorakich mnóstwo, i to wcale nie koniec, bo dojdą następne… :stuck_out_tongue_winking_eye: :innocent:

5 polubień

@birbant Dla każdego coś miłego, tyle że połapać się w tym trudno… znowu filozofowie, socjolodzy, psychologowie i cała rzesza innych ekspertów będzie miała pole do popisu… A przecież kocha się konkretne osoby z całym dobrodziejstwem inwentarza…

1 polubienie

Najgorzej z tymi krzyżówkami (jak to z kaczkami bywa)… :joy:

1 polubienie

To miałem na myśli pytając kto płaci za internet. Na takich rożnych instagramach tracimy bezproduktywnie czas, życie przecieka między głupowatymi zdjęciami. Płacimy czasem traconym na oglądaniu tego, czyli życiem.

@Antykwa Tak. Masz rację. Może jednak jeśli nie mamy własnego życia potrzebujemy żyć życiem innych ludzi? Jeśli nie mamy innych bohaterów musimy lajkować foty i posty ulubionych “gwiazd i gwiazdeczek” żeby udowodnić naszą miłość do nich i nasze zaangażowanie w “coś ważnego”?

1 polubienie

Płytkie, płyciutkie to życie życiem innych, ale coś w tym jest. Jako że dotyczy to głównie ludzi młodych, więc miejmy nadzieję że z tego wyrosną, zanim zupełnie wymeldują się z realnego życia.

Przecież tutaj wcale nie o kobiecość chodzi ,a o ubranie.


:rofl:

2 polubienia

Nie zaobserwowałem ale wierze na słowo.
Po prostu,logiczne.

@Antykwa Dawno dawno temu też miałam swoje ulubione zespoły i aktorów. Wieszałam plakaty ulubieńców w swoich w pokoju i wzdychałam przy ckliwych piosenkach i filmach. Teraz młodzież ma Instagram i YT gdzie może sobie swoich idoli oglądać.

1 polubienie

We francuskiej telewizji pogodynki takie pomarszczone już, tam nikt z tego dramatu nie robi. Mi się to podoba, bo nie ma dyskryminacji ze względu na wiek. U nas musi lalunia w obcisłej mini i cyckiem wypukłym przyciągać…

2 polubienia

Jest różnica między plakatem na ścianie na ktory zerkasz wstając z łóżka a ekranikiem w który wślepiasz cały dzień nie robiąc w tym czasie nic innego.
No i wyraziłem nadzieję że z tego wyrosną.

2 polubienia