Czy aniołek Kurskiego ma rację mówiąc że kobiety w tv nie powinny sie wstydzić kobiecości?

Afera. Widzom cycki sie nie podobają.

Trochę ta kobitka jak z latynoskich seriali - bezguscie…

1 polubienie

A ja bym ją wziął na zaplecze studia. Nie jest źle :stuck_out_tongue:

Podejrzewam, że nie Ty jeden.
A pewnie duza czesc tych komentarzy dotyczacych wyglądu to nie mezczyzni.

1 polubienie

Ja tam na kiecki patrze.

Laski to zazdrosnice

Laski to nie, raczej zakompleksione kobitki z zadatkami na mohery.

1 polubienie

Kto to jest?

Dupa.

Aha…I dlatego poswiecasz jej uwage,tak?I jeszcze ja mam w to wierzyć?

To pytanie o seksizm i poczucie wartości.

Seksizm???
Buhahahaha:)))
Poczucie tzw.“wartosci” to zdaje sie,dla kazdego cos innego.

Promuje się tym co ma…
Niektórym nie podoba się nachalna seksualizacja :grin:

niepodoba sie, bo taki synek napatrzy sie na taka w TV, potem spojrzy na mamusie i kolezanki i pojedzie na wakacje z kolega…

Trudno… Jego wybór :grin:

1 polubienie

To mnie właśnie najbardziej denerwuje: ocenianie kobiet w życiu publicznym przez pryzmat wyglądu: albo za ładne, albo za brzydkie, albo przeszły przez czyjeś łóżko, albo przeszły pod czyimś łóżkiem… Dlaczego polityków i dziennikarzy nie klasyfikuje się że względu na wiek, długość (nosa i nóg) i że komuś zrobili dobrze lub źle, lub poparł ich jakiś tam wyżej postawiony znajomy, któremu z wdzięczności piorą skatpetki?

3 polubienia

Też sie ocenia. Moze nie w Polsce.

Kobiety same o to dbają.Az sie proszą aby tak je postrzegano.Malo tego…Nie odpuszcza nawet sekundy jesli tylko jest okazja…
Ty otrzymujesz taki a nie inny obraz,wypielegnowany w redakcji ale nie oszukujmy sie! ZA PRZYZWOLENIEM tych wlasnie kobiet/dziewczyn ktorym ślina cieknie na samo oczekiwanie jak wypadną w najnowszzym ujeciu.Tutaj to pestka ale to co instagram zrobil z psychiką,kwalifikuje sie do pojecia"zbrodni na psychice ludzkości".I to nie jest żaden pieprzony żart.

2 polubienia

No to ja myślę, że najwyższy czas eksponować penisy!

@collins02 Internety podsycają oczywiście indywidualizm, ekshibicjonizm i narcyzm. Z drugiej strony posiadanie popularnego konta na Instagramie (czy w innej części sieci) przekłada się zwyczajnie na kasę, a ludziska tak po prostu chcą zarabiać. Dziwię się tylko, kto ma czas na śledzenie tego… PS. Panowie też się lubią pokazywać ze swoim torsami, samochodami i nowymi przyjaciółkami a komentarzy jakby mniej w temacie że się do czegoś nadają bo wyglądają. PS.1 U mnie po osiedlu, nawet w średnio ciepłe dni, biega sobie jeden pan, obowiązkowo bez koszulki tak żeby wszyscy widzieli jego wyrzeźbioną klatę, na pewno by przestał biegać gdybym mu zwróciła uwagę że obraża moje uczucia tę swoją uliczną nagością.:upside_down_face:

3 polubienia