Czy auto z przebiegiem 650

Czy auto z przebiegiem 650 tyus odstraszyło bu wasz?

Tak. Nawet diesel. Autobus (lub autobus-kamper) już niekoniecznie. W tych dieslach silnik jest do remontu po milionie kilometrów.

1 polubienie

W ciężarówkach, to też nie jest przebieg.

1 polubienie

Kampery zwykle 100tyś nie mają

No trochę dużo.

Jak dla mnie to złom.

Gdyby to była jakaś vintage perełka to nie. Jeśli mówimy o aucie do użytku codziennego to zmieniam je jak komórki

Serio? a jak by s był pewien ze to prawdziwy przebieg? W Polsce przebiegi aut zaczynają się na prawdę od 300k.

NIe, ja swoje wszystkie sprzedawałem poniżej 200 tys.

1 polubienie

Ja swoje najstarsze powyżej 400. Ale auta z wysokim przebiegiem mają 1 zaletę. Wszystko już wymienione.

1 polubienie

Tak sam miałem podobne podejście.Ale kamper więcej stoi. Nawet wiekowe mają małe przebiegi.

A pytanie wynikło bo kupiłem wieloryba. Jak ktoś się zna … ma duży przebieg.

zależy, czy Niemiec płakał jak sprzedawał;)

3 polubienia

Zależy od stylu życia. Znam takich, co na emeryturę kupują przyzwoity kamper i w trasę…

3 polubienia

Jeden z moich poprzednich trzymałem do 280 tysięcy, jedyne co było wymienione, to wiatrak od chłodnicy i rurka od AC. Inny do 230 tysięcy, i jedyne co było wymienione to końcówka kabla zasilającego wiatraki od chodnicy (nie mam szczęścia do układu chłodniczego :wink: )
Więc nie wszystko musi być wymienione. W żadnym nawet nie wymieniałem oleju w skrzyni biegów :wink:

1 polubienie

W 1993 roku kolega z pracy sprzedał Mercedes 240D z przebiegiem 450000. Osobiście na nim ponad 100000 przejechał. Prawie bezawaryjnie. Pożyczałem go od niego parę razy przed sprzedażą. Raz nim w Berlinie byłem. Wał już było słychać.

…i żyjesz mimo korzystania z Mercedesa.

To był ten model, przez którego Mercedes prawie zbankrutował, bo nigdy się nie psuł? W124 zdaje się?

2 polubienia

Nie. D240 - W123. To były auta nie do zajebania.

2 polubienia

Mam Landrovera o przebiegu ponad 500 tysięcy, Mercedesa który ma ponad 300, Renaulta 250. Kupowałem też auta z przebiegiem ponad 300 tysięcy i dokręcałem na nich jeszcze ponad 100 zanim sprzedałem lub wyzłomowałem.
Jeśli auto nie jest całkowicie skorodowane i nie wymaga wymiany wszystkiego…