Czy Blogger jest godnym polecenia na prowadzenie swojego bloga?

Pierwszy, i dosyć łatwy jak się okazało trafił mi się Blogger, jakkolwiek sam nie wiem jakie inne portale blogowe byście polecali bardziej i dlaczego jeśli już nie Blogger.

1 polubienie

Bloga na bloggerze piszę od kilku lat. Niestety, nie wiem z czego to wynika, ale witryna ta ma problemy z edycją. Jest to nagminne i już od wielu lat. Może to wynik moich psów stróżów, które koszą wszelkie g.wna reklamowe. Tego nie wiem, myślę, że nie, bo psy stróże pojawiły się wcześniej niż blogowe kłopoty. Czym sie to objawia?
Piszesz w jednej czcionce, powiedzmy w times a gdy robisz podgląd, czcionka jest inna i musisz poprawiać. Drugi problem - kolor czcionek. W edycji kolor taki a na blogu sr.aki … No i kuriozum, możesz sobie poprawiać a kolor dalej sr.aki będzie! Trzeba specjalnych roszad, by to potem zmienić.
Kolejny problem. Kiedyś, jeszcze dwa lata temu mogłeś edytować stronę ze strony jaką czytasz jako autor bloga. Teraz, by edytować stronę, musisz wejść w edycję wpisu …
Wcześniej pisałem bloga na bikestats.pl (Panie B. świeć nad jego duszą), wszystkie zdjęcia jakie tam wpakowałem (około 5 tysięcy) poszły się … kochać.
Jak piszesz bloga i potem już go nie zmieniasz, to z tego wiele kłopotu nie ma. Ja jednak zmieniam tekst, dopisuję wyniki etc.
Zainwestuj w swoją stronę i takie szajsy olewaj, oto moja rada,

2 polubienia

Jeszcze aż tak wymagający nie jestem, myślałem, że to może być takie alter pytamy jak dla mnie. Czyli pisać sobie tylko hobbystycznie i niejako do szuflady. Zobaczymy, kiedy edycja mnie wkurzy.

1 polubienie

Jak tylko napiszesz i zostawisz, to się nie masz czego bać. Poza tym, to jest tam sporo plusów, dość ładnie graficznie można taki blog przedstawić no i jest za darmo.

1 polubienie

Jak się dowiesz to się pochwal bo od dłuższego czasu szukam miejsca dla siebie.
Moze się przełamie i zacznę pisać jak kiedyś…
Muszę mieć jednak PEWNOSC ze ktoś mi nie wytnie takiego numeru jak wp.

1 polubienie

Nie znam się na grafice i kolorach ani całym tym komputerowym zdobnictwie.Ale czy jest możliwość wybrania podkładu,jakiejs ilustracji?

1 polubienie

Oczywiście, że jest. Jest cała masa możliwości. Myślę, że na Twoje potrzeby z bloggera byłbyś zadowolony. Ja nieco wydziwiam. Gdybyś potrzebował pomocy, śmiało się pytaj.

1 polubienie

Sprawdze.Bylem już kiedyś na bloggerze…Wizytowałem ale w co nie kliknąłem na chybił-trafil to mi jakieś pierdy mamucie wyskakiwały o gotowaniu i szydełkowaniu…To było jeszcze grubo przed pandemia i…od tego czasu jakbym o tym zapomniał…Aż do niedawna.
No nic…Zobaczymy.

1 polubienie

a o czym będziesz pisać?

Generalnie o tym co tutaj. Czyli nic rozsądnego… Może trochę bardziej w poszerzonej formie.

1 polubienie

Mam bloga na bloggerze o leśnym zakątku. Takie moje hobby. Jest darmowy, ale może zniknąć (w razie zamykania Bloggera będzie powiadomienie i czas na skopiowanie postów). Pewniejsza jest własna domena na jakimś hostingu. Dla mnie wystarcza Blogger - robię kopię wpisów.

Ile ta przyjemność kosztuje?