Czy bywasz malkontentem?

Bo jeżeli tak, i np. nie podobają Ci się czapeczki, to możesz sobie ustawić motyw “neutral”. Nie ma przy skórce “Neutral” czapeczek. :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Czasem bywam, ale przy istotnych sprawach. A czapeczki podobają mi się.

4 polubienia

Jakoś to przeżyje. Na sylwestra poproszę balonik i fajerwerk. Albo najlepiej szampana.

3 polubienia

Cudne są te czapeczki. Nawet kolor ciuszków i wachlarza sobie zmieniłam, żeby pasowały do czapeczki :sweat_smile:

5 polubień

A na Trzech Kroli korone?
Mowilam @Szczery_do_BULU, daj kurze grzędę…

3 polubienia

Wystarczy złoto albo kadzidło.

2 polubienia

Co miałyby mi się podobać… Święto jest mało mądre, to i czapeczki nie najmądrzejsze. Jeśli ktoś potrafił je zainstalować, niech potrafi je usunąć, bo ja mam się czym istotnym zajmować, aby jeszcze rozszyfrowywać usuwanie czapeczek.

1 polubienie

Harmonik a wiesz jak Ci ślicznie w tej czapeczce? Na Twoim miejscu poprosiłabym o taką na cały rok. Przyjrzyj się uważnie. Widzisz jak ładnie?

1 polubienie

Kolega @harmonik to w ogóle przystojniak jest. :blush:

2 polubienia

Domyśliłam się od razu. Jak tylko zobaczyłam, jak mu ładnie w tej czapeczce :blush:

Niestety, ulega swem diabłom podskórnem w temacie wsuwów międzynożnych.

2 polubienia

Cóż znaczy jedna maleńka wada przy tylu zaletach? :innocent:

3 polubienia

To prawda, W oceanie jego zalet, kilka kropel wad, nic nie stanowi.

3 polubienia

@birbant
…bo w koncu czyz nie jestesmy wszyscy patologicznie nieharmonijni? A niektorzy to nawet szujowaci (?)

3 polubienia

Bywam.
Motyw neutral to nie jest rozwiązanie. To tylko tak, jakby mnie ktoś czapkę na łeb nałożył… a ja bym lustro w domu zdjął…

1 polubienie