Czy Chuj stanął kiedyś na Waszej drodze?

Jak najbardziej w. Wibrator nigdy nie będzie prawdziwym chujem.

Jak jakiś plastikowy przyrząd może być przedstawicielem Majów południowoamerykańskich? Weź się doucz. :wink:

1 polubienie

Raczej lateksowy :crazy_face:

Od wibratorów fachowcem w przeciwieństwie do Ciebie, jak widzę nie jestem. Ale jak napisałem, to nie w temacie pytania, więc dalej komentować nie będę. :wink:

Aaaaaaa, po polsku to się nazywa Czuh, nie Chuj. Zapis fonetyczny się stosuje :wink:

Bo Twoje naukowe podejscie do etnografii zaczelo niebezpiecznie sie kojarzyc. Nawet moderacji.
Odwolaj sie do Szreka :joy::joy::joy:

1 polubienie

To aż głupie, przecież wyraźnie napisałem Chuj wielką literą w temacie. Każdy chyba zrozumiał, że mam na myśli potomków Majów. :thinking: :thinking: :thinking:

1 polubienie

Oj chyba sie przeliczyles…
:wink:
Moze kolega @benasek by sie polapal?

2 polubienia

Za glupie dowcipy masz lądowisko w kategorii edukacja.

2 polubienia

Niestety, akurat Ch…owe tematy nie za bardzo lubię, więc bym się raczej nie połapał … :cowboy_hat_face:

2 polubienia

oj birbant,birbant,ja Cie musze doszkalac :thinking:.sztuczny chuj to wlasnie jest wibrator.Zapytaj sie jeszcze kolezanki,czy lepszy maly prawdziwy chujek czy sztuczny ale konkretnego rozmiaru :wink:

1 polubienie

widocznie malo tam rodakow,skoro prawdziwego chuja nie widzial :joy: :joy:

2 polubienia

Na drodze nie ale w spodniach…

2 polubienia

A w Polsce widziałaś? Skąd potomkowie Majów w Polsce? Przecież nie lubimy imigrantów… :wink:

1 polubienie

Musisz duże spodnie, skoro cały Chuj się mieści…

1 polubienie

Koleżanko @ona1979 Nie znam się na tem, nie mam czasu, zarobiony jestem. Ale za instrukcję, dziękuję. Może jeszcze kiedyś się przyda? Człek całe życie się uczy…, choć i tak głupi umiera… :innocent:

2 polubienia

Z tego co widzę…wszyscy myśleli o czymś innym…

2 polubienia

Dowcip sie udal… :joy::joy::joy:

1 polubienie

No właśnie nie wiem dlaczego… :wink:

Nie udawaj krolewny sniezki na rowniku😂

1 polubienie