czy coś mi grozi z nauczycielką?

Dzisiaj na lekcji kiedy nauczycielka była przy tablicy i była odwrócona tyłem do klasy patrzyłem się na jej pupę (była w bardzo obcisłych spodniach) i potem nagle ona odwróciła głowę tak szybko i spojrzała się na klasę i spojrzałem na nią i akurat patrzyła na mnie i chyba zauważyła to, że patrzyłem wcześniej na jej pupę. I tak przez 2-3 sekundy patrzyliśmy się na siebie (potem znowu się odwróciła do do tablicy). Po prostu w tej pierwszej sekundzie jak się odwróciła to patrzyłem jeszcze na jej pupę a dopiero potem podniosłem wzrok i zauważyłem że już na mnie patrzy więc na pewno widziała że patrzę na jej pupę…czy coś mi grozi? czy ona się może uwziać na mnie? ona jest spoko ale jestem w 8 klasie i byłoby cieżko zwłaszcza że nie jestem jakis mega dobry z angielskiego…wiem że powinienem się na lekcji skupić na nauce ale ona chodzi w takich czarnych naprawdę mocno obcisłych spodniach i ta pupa tak idealnie się odznacza że cięzko na to nie spojrzec…

3 polubienia

Przez samo patrzenie ma ci coś grozić?
Zdrowy objaw. Poczekaj do 18-tki i bierz się do roboty.

1 polubienie

Nic Tobie nie grozi.

1 polubienie
1 polubienie

Dobrze że żałujesz. Jako pokutę odmów litanię do Lecha Kaczyńskiego.

4 polubienia

jeszcze nie do Lecha, na razie w ramach pokuty to za Lecha.
i to Kaczynskiego bo nowy kolega jeszcze mlody i piwa mu nie sprzedadza. chyba zie ta 8 klasa to juz czwarty rok powtarzana? :wink:

2 polubienia

Ciekawe kto tym razem sie wydurnia…

1 polubienie

czas pokaze…

1 polubienie

grożą Ci…mokre sny… :rofl:

2 polubienia

Oby mama nie zobaczyła. Niech sam zrobi pranie tego dnia.

1 polubienie

Nic Ci nie grozi!

albo czas pokarze :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Lepiej porządnie się przygotuj na następną lekcję angielskiego, bo nigdy nic nie wiadomo. I powtórz słówka z poprzednich lekcji na wszelki wypadek.

1 polubienie

moją anglistkę doprowadzałem do pasji
ciagle mi się bad mylił z bed
chyba złym SMOKIEM byłem… z nieczystymi myślami…:rofl:

1 polubienie

Tylko wyrzucą Cię ze szkoły. :upside_down_face:

Uważaj bo następnym razem postawi ci pałę!

5 polubień

Sama mu się postawi.