Czy czujecie się kochani?

Nie brzmi to zbyt dobrze…

1 polubienie

Trzeba żyć. Prędzej czas dla mnie znajdzie obca osoba na mieście niż własna rodzina. Są uprzedzeni do mnie bo bywam porywczy i do bólu szczery.

1 polubienie

Musisz się z tym czuć źle…
Ja bym się czuła…

2 polubienia

Szkoda gadać.

1 polubienie

Nawet jak się człowiek odetnie i pójdzie w dal, to żal pozostaje…
Bardzo żałuję, ze nic więcej mądrego nie napiszę…
Ale podejrzewam, ze ciężko Ci być szczęśliwym…

Kurczę niech się pojawi jakaś fajna nimfa !!

1 polubienie

Jeszcze będą mnie potrzebować. Matka szczególnie.

1 polubienie

Szczęściem może być wszystko. Niebo,słońce, spadający liść,kwitnąca łąka. Szczęście ma wiele wymiarów. Zdrowie jako takie, czyjs uśmiech,miły gest… Trzeba tylko umieć to szczęście dostrzec,i potrafić się nim cieszyć i doceniać

5 polubień

I tak jestes szczesliwa ze 3 razy… Moja Młoda mnie nie kocha ( i to okazuje) bardzo boli :cry:

2 polubienia

Nie wierzę w to @ihtiel .

2 polubienia

Najbardziej to mąż mnie kocha, mówił mi ponad dwadzieścia lat temu, że tak będzie i chyba muszę mu już uwierzyć :stuck_out_tongue_winking_eye:
Córka też okazuje, przytula się mimo że nastolatka.
Dwie siostry, jedna okazuje uczucia. Druga nie, ale wiem, że kocha no i jest jeszcze babcia oraz mój przyjaciel z rodziną.
To są osoby, które o każdej porze dnia i nocy mam na skinie -zawsze. :smiling_face_with_three_hearts:

5 polubień

:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

1 polubienie

Jak mogłam nie dopisać jeszcze mojej siostrzenicy malutkiej :hear_no_evil: ma półtora roku i gdy ostatnio weszłam do nich (siostry i jej narzeczonego) do domu po trzytygodniowej nieobecności to mała z radości zaczęła mówić sylabami. :stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes: Po czym przykleiła się do mnie jak naleśnik do patelni. :grin:

3 polubienia

Tak,czuje sie kochany.
Przez zone i syna.
Dowiedli tego,gdy lezalem jedna noga,na tamtym swiecie.

3 polubienia

Słodko!!
:heart:

1 polubienie

@ihtiel.
Ona tego nie okazuje,kryje.
Nie wierze w to co piszesz.

1 polubienie

Ja miłości od kogoś nie muszę czuć lecz widzieć. Czytałam kiedyś o językach miłości. Ja potrzebuje czynów. Wierszyki i peany o tym jak ktoś mnie kocha nie robią na mnie wrażenia.

3 polubienia

Chyba kazdy potrzebuje to wiedzieć
A dokładniej to czuć.

2 polubienia

Tu się z Tobą zgodzę, mam to samo , nie muszę słyszeć kocham Cię , nawet mnie to mierzi.

3 polubienia

Chyba sie tu cosik nie zgadza.Wlasnie kolezanka napisala ze"nie musi czuc" :grin:

1 polubienie

Napisałam że musi czuć.

1 polubienie