Czy działa Tvpis czy wyłączony sygnał?

I jak się zwołują zwolennicy Jarka na pasterkę pod gmachem?

1 polubienie

Dobre pytanie. Też chciałbym się dowiedzieć

1 polubienie

Działają kanały 1 i 2. TVP info chyba jeszcze nie.
Podobno prawdziwi patrioci przeszli do tv republika

3 polubienia

A gdzie sygnał? Dekoder nie łapie nawet…

1 polubienie

Nie wiem. Telewizor odpalam dopiero o 19. Strona internetowa TVP info wciąż nie działa więc kanał tv też raczej nie działa. Muszą pogadać z dziennikarzami, operatorami, dźwiękowcami. Niektórzy odeszli.

1 polubienie

Republika to stacja konfederacji? Znam tylko ze słyszenia.

1 polubienie

Wcale mi się te awantury nie podobają. Kaczka powinien się wygrzewać pod kotem, odyniec podjadać żonie pierogi i ciasto dostając po łapach a cała reszta zakupy pomóc przynieść i ugotowaćna święta/odsiedzieć swoje w sejmie.

Prawicowa

Tv Republika na żywo.

Betonu prawicowego
Sakiewicz, Wildstein.

1 polubienie

Wczoraj na TVP Info były tylko animacje ich firmowe,później była tam jedynka a teraz TVP Polonia jest.Nie ma co oglądać.Całe szczęście TV Republikę mam,to czasem sobie zerknę.

1 polubienie

Ja juz machnelam ręką.
Tylko ten bałagan jest na rękę Putinowi.
Ciekawe co tam juz wymyslili?

Czy to nie ten, który ujawnił listę kolaborujących z komuną? Może tylko rodzina, albo zbieżność nazwisk?

A czyja ona jest? Publiczna?

O ile sie nie myle to on we wlasnej osobistej osobie jak mawial agent Catarella z Komisarza Montalbano :wink:

A co z kotem w święta? Tak sama ma siedzieć? Przecież też ma uczucia, jak jego pan okupuje przedpokoje gmachów medialnych?

Publiczna!

Tam sa dwa koty i maja ochroniarzy.
image

2 polubienia

Jeśli pytasz o telewizję naziemną, to TVP niedawno przeszła na standard DVB-T2, więc musisz jeszcze raz włączyć szukanie kanałów.

Nie nadają tylko TVP Info i TVP3, ale na ich sygnałach są obecnie:

TVP Info - TVP1 lub Polonia
TVP3 - TVP2

A przynajmniej tak jest na satelicie.

2 polubienia