Czy gwiazdy kina i estrady, które zrobiły wielką karierę w czasach przed Internetem miałyby szansę współcześnie?

Nie ma dzisiaj niczego pod tym wzgledem,czego niebyloby 40-80 lat temu.Procz gadzetow.

1 polubienie

@collins02 Zakładasz, że teraz tzw. “każdy głupi” może zrobić karierę", a mi chodzi bardziej o to, że ludzi utalentowanych i pracowitych jest bardzo wielu i ciężko się przebić. (Czasem ktoś bardzo zdolny zaczyna od jakiejś prowokacji, żeby zostać zauważonym, a potem jak już jest znany bierze zupełnie inne, ambitne projekty na miarę swojego talentu…) A w Internecie jest wszystko tylko trzeba wiedzieć jak i gdzie szukać… i szukać właśnie, co wymaga niestety czasu… sam piszesz, że takie poszukiwania niekoniecznie Cię interesują… I tak trzeba się zdecydować na jakiś wycinek tego wszystkiego, bo całości i tak się nie ogarnie, i w sumie nie ma takiej potrzeby… A gadżety i mecenat/sponsoring to osobna historia… teraz jeszcze są w to zamieszane ogromne pieniądze międzynarodowych koncernów, bardzo trafnie opisała ten trend Naomi Klein w “No logo”.

1 polubienie

Kiedys logo nazywalo sie herb :wink:.
A fakt, na tacy nie podaja. Co prawda zycie ulatwiaja wyszukiwarki, ale czasem ich logika jest sama w sobie sztuka kabaretową :laughing::roll_eyes:

1 polubienie

@okonek Poza tym jest pozycjonowanie… trzeba się naszukać… Wiele stron kopiuje i powiela treści…

Dlatego pisze, ze bywa to kabaretem.
Ale jak zastosujesz kilka wyszukiwarek to efekty moga byc ciekawe.

@okonek Ciekawa jest wyszukiwarka Duck: daje ciekawe wyniki.

Kariera?Przede wszystkim DOBRY manager…
Nie mam pojęcia “co by było ,gdyby…?”
Mnie albo ktoś przekonuje do swojej twórczości,albo nie.

1 polubienie