Czy imię i nazwisko połączone z miejscem pracy stanowi dane osobowe?

Według prawa samo imię i nazwisko nie stanowi danych osobowych dlatego że może istnieć setki osób takimi nazwisku Jednak zestawienie informacji już dane osobowe tworzy Czy zalicza się do niej miejsce pracy połączone z nazwiskiem?

ile diablow miesci sie na lebku od szpilki?
moje imie i nazwisko samo w sobie jest danymi osobowymi, bo do tej pory nie znalazlam nikogo, kto nosilby takie samo.
a zestawienie Jan Wisniewski z miejscem pracy? mamy wizytowek zakazac?
bo niezgodne z RODO?

2 polubienia

Teraz trzeba będzie z podręcznym sejfem przykutym do biodra chodzić, żeby chronić te wizytówki :rofl: :rofl:

2 polubienia

Nie mylmy dwóch pojęć. Jedno to moje dane osobowe, począwszy od samego nazwiska a na szczepieniu przeciw grypie i numerze obuwia skończywszy, które są w mojej dyspozycji i mogę z nimi robić co mi się wymarzy. Drugie to dane określone w prawie, nad którymi czuwa GIODO, pilnując aby inni ich nie nadużywali. Te dwa zbiory danych mogą być bardzo podobne a nawet identyczne.

2 polubienia

wejscie w system to koniec Twojej prywatnosci
inna sprawa to gaszenie pozaru typu hejt i niestety korzystanie osob wybranych z parasola tajemnica panstwowa.
czekam na rosyjskiego Snowdena (Assange to pikus przy nim)
banki tez juz sie posluguja transakcjami elektronicznymi .
przwoz ton zlota to przezytek - diamenty poreczniejsze
kto szuka ten znajdzie. byle robil to ostroznie i nie wladowal sie na firewall niewiadomego pochodzenia

1 polubienie

Czasem trudno mi nadążyć za Twoim tokiem rozumowania.

1 polubienie

dane nie sa bezosobowe

nawet sobe nie zdajesz lie komuna wiedziala o Tobie
co do wnioskow ogolnych?
nie chce byc wredna, ale to 500+ zadba o siebie
do wladzy dorwaly sie szympansy

2 polubienia

Czy to tak określisz czy inaczej w sumie wychodzi na to samo: masz rację. image

1 polubienie

Dając wizytówkę wyrażasz zgodę na "przetwarzanie’ danych na niej zawartych. Podobnie jak podając komuś prywatny nr tel. Tyle, że prywatnej wizytówki nie należy przekazywać dalej (podobnie jak nr tel) bez Twojej wiedzy i zgody,a służbową można.

2 polubienia