Czy jedna osoba może mieć więcej racji,

Wg mnie może być przekaz logiczny lub nielogiczny, albo mieszany.

Logika, to nie sposób przekazywania informacji. Mylisz pojęcia

Ten logiczny przekaz to trzeba wmocnic kijem po pietach… :rofl::rofl::rofl:

Logiczny przekaz = ja mam rację, a Ty nie? :wink:

No niezupelnie, bo tak to niektorzy zaczynaja dyskusje " wiem, ze nie masz racji, ale mozemy podyskutowac"
Mi raczej chodzilo o logiczny przekaz gadajacego bzdury, ktory widząc, że robisz się idiotoodporny, będzie chcial uzyc bambusowego kija i Twoich pięt do “utrwalenia wiedzy”.

Płodowe, gdy Ziemia zacznie rodzić drugi Księżyc…

:joy: :joy: nareszcie jakaś dobra nowina…oczywiście oprócz tego, że ruskie dostajo wciry…a może oni odejdo … :thinking:

Wciry, to dostały polskie siatkarki i jestem w otchłani rozpaczy…

Żebyś tylko sobie czegoś nie zrobił…

To się prześpij i jutro myśl. Patrz, jak nasz “kaznodzieja” się o Ciebie troszczy… ale jakbyś sobie nie zrobił to on Ci pomoże zrobić :joy:

Kibel rockowej grupy
Mocne obicie d… :stuck_out_tongue_winking_eye:

!!! :+1: !!!

gonią w LOTcie moje sny :roll_eyes:

Morze. :stuck_out_tongue_winking_eye:

A nie ocean?

Nie.

Raczej być może.
Zmieniłam pierwotną wersję bo dopiero załapała dowcip. :smiley:

Raczej inaczej. :wink:

Ocean tez ma sporo możliwości- taki Row Marianski na przyklad? Pojemny, podobno spora ilość głupoty by zmiescil?

Bynajmniej też być może.