Czy jeśli przyszła teściowa namawia syna to ...?

Nie dorabialabym do tego bezpodstawnych ideologii

1 polubienie

Na razie zadna
Ale jak przyjdzie co do czego to mysle ze zle ze mna nie bedzie
A jakby syn znalazl taka dziewczyne jak ty to byloby super

1 polubienie

Wszystko zależy kto jakim jest człowiekiem.

1 polubienie

@anon80021811 , Ty na nią musisz mieć oko , one uwielbiają uśpić naszą czujność dobroczynnoscią której w danej chwili nie chcemy , potem trzymają w ryzach i wypominają.
Jestem jedyną w rodzinie, która nigdy o nic nie prosiła teściów i rodziców, moje dziecko zawsze było przy mnie , nie zostawiłam go nikomu pod opieką, miałam i pewno będę mieć trudne chwile w życiu o których z nimi nie rozmawiam.

3 polubienia

Dzięki @ata-ata :heart:
Ja jestem mało idealna.
Mnóstwo wad .
Ale ciągle pracuje nad sobą!
Chyba się z Tobą muszę wybrać na butelkę wina :stuck_out_tongue:

2 polubienia

No dobra @Julia , specjalnie dla Ciebie napiszę , że są kochane teściowe, bo synowe są tak zajebisteeeee , że słów mi brakuje na opisanie ich zalet.

Dobra rada !
Mieć oko !
Ja już po rozwodzie, byłej teściowej trochę inaczej patrzę …
Mniej różowo …

1 polubienie

Nie myśl o niej , patrz co robi i jak się zachowuje Twój facet kiedy jesteście razem…

1 polubienie

W punkt !
Dzięki za rady teściowej :heart:

1 polubienie

Nie rozumiem dlaczego od razu zakładasz złe zamiary, że będzie wypominała czy celowo usypia czujność. Teściowa nie może być po prostu dobrym człowiekiem?

1 polubienie

Ja jeszcze nie mam kogo “przestawiać” :sob::sob::sob:

1 polubienie

@Julia , nie dziwię się że nie zrozumiałaś , nie przeczytałaś dokładnie mojego powyższego tekstu … Jedne są w ogóle dobrymi ludźmi…
Niedopatrzenie czy brak zrozumienia ???

Skomentowalam inny Twój post. Wrzucasz wszystkie teściowe do jednego wora. I gdy dziecko jest pod opieką tylko matki nie socjalizuje się poprawnie ze społeczenstwem.
Dokładnie to:
“Ty na nią musisz mieć oko , one uwielbiają uśpić naszą czujność dobroczynnoscią której w danej chwili nie chcemy , potem trzymają w ryzach i wypominają.
Jestem jedyną w rodzinie, która nigdy o nic nie prosiła teściów i rodziców, moje dziecko zawsze było przy mnie , nie zostawiłam go nikomu pod opieką, miałam i pewno będę mieć trudne chwile w życiu o których z nimi nie rozmawiam”

@Julia moja teściową i śp. mama pracowały fizycznie i zajmowały się nami , domem . Ja jestem takim dzieckiem , które uważa , że odpoczynek im się należy!
Potrafiłam sobie tak życie ułożyć , że nie potrzebowałam pomocy , być może z tego powodu teściowie mnie szanują i okazują wielką sympatię.
Ale wszystko się może zmienić , synową jestem zaledwie 30 lat.

1 polubienie

Mysle ze to sa raczej przyzwyczajenia a nie wady
A przyzwyczajenia mozna zmienic

1 polubienie

@anon80021811 Tesciowa to zwierze domowe,sajace sie latwo oswoic.
Tulk9 na samym poczatku,ustal twoje zasady.
Twoj dom,Twoja twierdza,twoje/wasze rzady.
Tesciowa moze doradzic,lecz nie wlaz8c z butami w wasze zycie.
Tesciowa mialem idealna.,tesfia ,wyprostowalem’’
To moja mama chciala wprowadzic swoje rzady.,wiem,ze rozwalila by mi malzenstwo,
Niestety,nie udalo sie jej.
Po spokojnej,niemniej przykrej dla niej rozmowie ze mna,zrozumiala,ze jest mile widziana,lecz jako gosc,nie zarzwdca.

3 polubienia

Tesciowa ma pewnie dobre zamiary. Ale to w koncu Wasza sprawa. Mysle, ze Twoj P. jej tak powie…

1 polubienie