Czy jest możliwe, aby kobieta zgwałciła faceta?

oj jak same samce i szefowa da pozyc jadac towarzysko na ryby? sami sie pozabijaja w ramach dobrych checi :wink:
dobrze jest sie moc podeprzec slubnym macho man
z braku takowego jakims bodyguard.

1 polubienie

Bodyguard w radiu?Moze na Manhattanie ale nie u nas.Tym bardziej wtedy :wink:

1 polubienie

Czy normalna, zdrowa ryba
może zgwałcić wieloryba?
Ależ owszem, czemu nie?
Rybie też należy się…

5 polubień

Uwazaj z rybami, bo one niepolityczne

1 polubienie

Faceta można zgwałcić tylko jeśli jest odurzony czymś. Albo unieruchomiony.

Taki gwałt jest zawsze możliwy, od początku dziejów od czasów hellenistycznych - Grecja, czasy królów itd. to kobiety brały interes w swoje ręce by sobie zapewnić władzę itp, np w przypadku wojen kobiety dbały o ciągłość rodu czy inne problemy wizji kobiet, te myślały dalej niż królowie, hrabiowie itd… Współcześnie to pamiętam czasy z wojska gdzie facet nie mógł a kobieta rozjarana, on skończył na pogotowiu, i to wszystko niecały metr koło mnie, podobnie było na poligonie w Toruniu czy w Grudziądzu - za mundurem panny sznurem

Zauważ że w całej przyrodzie jest to możliwe oczywiście także z rybkami, ślimaki motyle, węże itd

Ze slimakami to troche trudne bo to hermafrodyty, podobnie wiele gatunkow ryb plec zmienia w zaleznosci od potrzeb. O innej gadzinie to nie slyszalam.

1 polubienie

W młodości czasu wolnego było więcej, i były moje ulubione programy przyrodnicze - obiadu mogło nie być ale film no musiałem obejrzeć, bardzo mądre materiały z faktami. Komuś to przeszkadzało i teraz trudno o ciągłość wiedzy