Czy jest możliwe szantażowanie Jarosława Kaczyńskiego przez wiadomą nację

ujawnieniem treści nagranej jego telefonicznej rozmowy z bratem Lechem przed samym lądowaniem na lotnisku smoleńskim polskiego Tu-154M, w której wg wszelkiego prawdopodobieństwa Jarosław zalecał bratu nie wahać się lądować wbrew wszelkim przepisom bezpieczeństwa, co spowodowało jedną z najtragiczniejszych katastrof lotniczych w dziejach Polski, Europy i świata, za co Jarosławowi groziłoby długoletnie więzienie, konieczność zapłacenia ogromnego odszkodowania, kompromitację PiS-u i koniec liczenia się tej partii?

Takie szantażowanie J. Kaczyńskiego może się przejawiać utrzymywaniem na stanowiskach Mateusza Morawieckiego i Łukasza Szumowskiego, nakazujących duszenie Polaków niezdrowymi, szkodliwymi, zagrażającymi zdrowiu i życiu polskiego społeczeństwa, maseczkami.

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Już to komisje przerabiały. I posłowie.
Zostaw tą sprawę antkowi. Żeby musi się na oddziale nie nudziło.

1 polubienie

Ja tu postawiłem pytanie, czy taka sytuacja była i jest możliwa, bo dla mnie wydaje się bardzo prawdopodobna.

1 polubienie

Nie. To Kaczyński dobiera sobie ludzi, na których ma haki i może ich szantażować

4 polubienia

Może być jedno i drugie, choć moja wersja jest krzycząco prawdopodobna. Nie trzeba Cię do tego przekonywać.

Nie sądzę Zawsze taki byl…

1 polubienie

Politycy / ludzie mówią z chwili potrzeby / impulsu co chcą, wiedzą, itd lub dostają amnezji z wygody

1 polubienie