Czy jest to postęp?

Biorąc pod uwagę warunki gratisowego transportu murzyńskich niewolników? Za niewielką doplata może jeszcze drinka przyniosą?
Kiedyś
image

W projekcie
https://dobrewiadomosci.net.pl/60327-pietrowe-miejsca-w-samolotach-poprawia-komfort-latania/

Oczywiście, że poprawi komfort/ Nie tyle latania, co życia. I nie tyle pasażera, co przewoźnika, będzie miał n prawie podwójne dochody z biletów :slight_smile:

4 polubienia

Myslalam, że tam z tyłu to miejsca stojące, ale to jest 3cie miejsce na podium. Wygląda jak podium olimpijskie tylko bokiem rzędami na siedząco. Tylko ci z tyłu będą mieli cudze bąki przed nosem.

1 polubienie

Sądząc po rycinie,za sprawą chwilowego zawieruszenia sie moich okularów,byłem pewien ze analizujesz istote damskiej wtyczki :smiling_face:
Amerykanie od bardzo dawna mają samoloty pietrowe a i w innych liniach lotniczych chyba jest lub było,podobnie.
Kto wie czy to nie wyjscie na przyszłość.Ja jestem"za" i to obiema rękami głosując!!!
Jesli oczywiście faktycznie poprawi to komfort bo w tanich liniach,każdy ruch sąsiada i rozlewasz napoje lub siedzisz jak dybach a 'la Jurand ze Spychowa.
A że polactwo w szczególności,lubi byc uparte i złośliwe to dodaj do tego podpitych i masz podróż swoich marzeń…

3 polubienia

Pietrowe to samoloty sa od dawna. Te wieksze oczywiscie - raczej możnaby to nazwać wielopokladowymi.
A ten proponowany układ na bliskie trasy gora 3-4 godzin lotu? Do wytrzymania, jesli nie masz gdzies nad głową wyjczyków z AHDH :wink:

3 polubienia

No własnie to sie zdarza coraz częsciej.Nikt mnie tak nie wcoorvia jak rodzic który w miejscu publicznym,pozwala dziecku na wszystko.
Moja trasa to 1h.55min.więc raz ze przeżyję wszystko a dwa,nie spodziewam sie “korekt”.Tym bardziej po covidzie.

3 polubienia

Ależ to nie jest ADHD, bo nie każde radosne dziecko, które się cieszy i jest dzieckiem to ma. Ludzie nie zwracają dzieciom uwagi, więc nie dziwne, że dzieci robią to, na co się im pozwala. Ty maszCollins lepiej, bo jak ktoś by jawnie powiedział to, co tu mówisz, to uznano by go za psychopatę, co nienawidzi “to przecież dzieeeeci”.

Dzieci? To wyjczyki czesto skrzyżowane z babuinami (taka wszystkozerna odmiana zlosliwego pawiana)

1 polubienie