Czy jesteś dobrym człowiekiem?

Jestem dobrym człowiekiem, na 100% głosuję i od 18-tki nie opuściłam głosowania (w międzyczasie były wyobry lokalne i do europarlamentu). Muszę tylko dopisać się do spisu wyborców lub przyjechać na weekend do domu. Przy pierwszej opcji każde głosowanie do tej pory zaliczę w innej miejscowości :smiley:
Głosuję na Lewicę lub KO, jeszcze nie zdecydowałam.

3 polubienia

Zawzze to powtarzam.
Idz na wybory,potem krytykuj.
A tu podaja frekwencja 48% a krytykujacych 150%

3 polubienia

A może trzeba będzie ponownie powołać do życia WRON ?

image

1 polubienie

Brawo Młoda!

2 polubienia

No pięknie to już do tego doszło, że głosowanie na daną partię określa czy jest się dobrym człowiekiem.
Czytam pytanie i nie dowierzam.
Ciekawe czy będą bilbordy typu “Jesteś dobrym człowiekiem głosuj na…” :confused:

@Kropla a gdzie ja piszę na kogo głosować? Mówię wyraźnie - dobrzy ludzie IDŹCIE NA WYBORY!

2 polubienia

Nigdzie.

Jestem dobrym człowiekiem. Głosujcie na PiS, ja ich popieram! Gumowy Krokodyl.

Trudno o gorsza antyreklame

Pisu czy siebie? W sumie nieźle to brzmi…

Ponoć jestem gorszym sortem… ale chodzę… wybieram te mniejsze zło, w zasadzie brzydząc się politykami… chodzę i skreślam, a nawet zdarzało mi się być trybikiem machiny wyborczej… kreślę, bez sensu poród tej ogłupiającej wrzawy… często samotny przeciw bagnu które nas zalewa. Najstraszniejsze nie jest to że kradną, niszczą prawo, że są tumanami i ośmieszają ten kraj a hipokryzja się przelewa…

Najstraszniejsze jest patrzeć jak zmieniają ludzi na swój obraz i podobieństwo… niczym jakiś gówniany Midas…

Ale chodzę, bo zawsze może im przyjść do głowy, że przez aklamacje sejm też można obsadzić…

4 polubienia

Przecież z pytania wyraznie można odczytać: jesteś dobrym człowiekiem to idź na wybory i zatrzymaj pis.

2 polubienia

Takie ładne pytanie zepsute przez politykę … blllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

2 polubienia

Juz jestesmy w przedsionku…

1 polubienie

Jestem dobrym człowiekiem który nie szantażuje innych cytatami o życiu i moralności.

2 polubienia