Czy jestes geniuszem? Qiuz

Wygrzebane w internecie.

Nie bylo trudne :crazy_face:

3 polubienia

Ufff … z pomocą pewnej Włoszki udało mi się obronić przed geniuszyzmem. :wink:

5 polubień

Jeśli po rozwiązaniu tego quizu ktoś ma być geniuszem, to układał go chyba przedszkolak. Komplet, z pewnym niesmakiem :frowning:

4 polubienia

Komplet. Jak niewiele trzeba, żeby być geniuszem.

4 polubienia

Tez tak mi sie wydaje :wink:

1 polubienie

Nawet w PRL było dość głośno o niej.

3 polubienia

Coś mi te quizy nie wychodzą i nie wiem dlaczego…Może mam niskie IQ?
Ale chyba nie!
Idę nad tym pomyśleć.

3 polubienia

Jestem pieprzonym geniuszem i tyle!
Tylko w pyt.10,absolutne chybił-trafił…Cytaty rzadko mnie interesowaly a juz nigdy ich sie nie uczyłem…Reszta,bardzo miła sercu dziecinnie prosta wyprawa w przeszłość.Nawet potęgowanie wiedziałem!Wtedy byłem jeszcze dobrym uczniem :innocent: :wink:

5 polubień

Coorv…Potknąłeś sie na mojej KRÓLOWEJ??? :roll_eyes:

3 polubienia

Zawsze mówiłam, że jestem geniuszem!!! :joy: :joy: :joy:

3 polubienia

To już wiem, czemu nie wiedziałem. :wink:

1 polubienie

Ten pochodzi z Fausta, nawet film z Gerardem Filipem był, który, jako dzieciak oglądałem na małym ekranie. Cytat ten, to ostatnia kwestia sztuki.

Ale ja Jurek mam inne pytanie do Ciebie. Czy czasem Fallaci nie przeprowadzała kiedyś wywiadu z Niemenem? Coś mi świdruje w mózgownicy, że takie zdarzenie miało miejsce, albo ulegam jakimś pamięciowym złudzeniom…? :shushing_face:

1 polubienie

Nie jestem geniuszem 13/14. Archimedes mogłeś być fizjoterapeutą, było by łatwiej

2 polubienia

Absolutnie nic mi o tym nie wiadomo.Moim zdaniem nigdy nie było takiej sytuacji.A już na 100%,nie był to żaden autoryzowany wywiad czy jak to u niej, wywiad-rzeka.

1 polubienie

Mam takie mgliste wspomnienie, chyba z czasów końcówki Gierka…, mniejsza o większość.

1 polubienie

Myślę ,że wątpię ,abym była geniuszem ,bo i po co mi taki genialny mózg?
11/14
Geniuszem się ktoś rodzi ,czy staje w miarę życia? :wink:

2 polubienia

Raczej odwrotnie, z wielu genialnych dzieci wyrastaja przeciętni ludzie. Albo mądrale szybko uczą się maskowac, żeby przezyc. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Naprawde? 14 pytan świadczy o genialnosci? Dodam - 14 prostych pytan. Przeciez to tylko zbitek informacji ktore gdzies tam przy okazji uutkwiły w pamięci

3 polubienia

Obstaję ze staje na bazie doswiadczenia zyciowego

1 polubienie

Czasem trzeba się “dowartosciowac” :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

2 polubienia