Czy jestescie juz przygotowani do świąt?

Gotowi? Nie… ale padnięta to już jestem.
Wigilia na 7 osób to pryszcz, ale do tego w 1-sze święto 16 osób na obiedzie i podwieczorku. W tym ktoś, kto lubi zaglądać w kąty, czy dobrze posprzątane :slight_smile:
Z kuchni już wyszłam, ale jeszcze trzeba zadbać o swoje ciało, o duchu nie wspomnę.

5 polubień

A komórkę na podwórku? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@birbant na podwórku za stodołą kiele “sławojki” :slight_smile:

1 polubienie

U nas juz wigilijny poranek. Zostal mi jeszcze tylko groch do ugotowania, kilka prezentow do zapakowania i 2 kartki do zrobienia(ale pakowanieni kartka to chyba jutro).
Wigilii tutaj się nie obchodzi jak w Polsce, ale uwaga! Spedzimy wieczor z polską rodziną! Przyjaciel mojego chlopaka ma zone z Polski i wlasnie się przeprowadzili do naszego miasteczka! Jej rodzice tez przyjechali, więc będzie polsko na maxa! :slight_smile:

5 polubień

a zeby Cie diabli
nie pale od ponad dwoch lat, rowniez nie prowadze rozliczen typu anonimowy -bo wyszlo by wiecej nie odczuwam potrzeby

1 polubienie

W ogóle nie jestem przygotowany do świąt. Jutro jadę do pracy. 25.12 również gnam do roboty i zostaję w niej do godz 9.00 26.12. W tym czasie, gdy ludkowie zaczną pod nosem brzdąkać: Święta święta i po świętach, benasek dopiero zacznie świętowanie …

6 polubień

To zakrawa na dezercję! Ja tu padam na nos ze zmęczenia, że nawet nie chce mi się lać wody do wanny i wybieram szybki prysznic, a Ty uciekasz do pracy? Migasz się :slight_smile:
P.s. Nie czytaj, jestem tak zmęczona, że głupoty wypisuję.
Wesołych świąt w pracy :slight_smile:

3 polubienia

Gra, żebyś Ty wiedziała, jak ja bym chciał jutro i pojutrze zostać w domu, to byś nad moim losem tak zapłakała, że łzy by jak na kreskówkach poleciały …

Gra is crying ...

3 polubienia

Do jakich świąt?

o coorva…to już święta?

.znowu? :rofl:

2 polubienia

kazdy ma prawo do swiat - i niekoniecznie w terminach ogolnie przyjetych

2 polubienia

Wreszcie skończyłam sprzątanie. Jedzenie jakieś mam, starczy…

1 polubienie

Jeśli jesteś żonaty to jesteś gotowy na wszystko! :joy:

2 polubienia

:joy::joy::joy::+1::muscle:

1 polubienie

przeprowadz sie do Hiszpanii - tu potrafia pogodzic prace z eterna fiesta czyli wiecznym swietowaniem czegos
a usmiech i zyczliwosc niewiele kosztuja

1 polubienie

Prawie. Wszystko idzie wg planu a ja ciągle w stresie czy o czymś nie zapomnialam.

2 polubienia

Chyba jakiś opóźniony jestem od kilku dni… Co wchodzę w jakieś pytanie to widzę że zostało utworzone kilkanaście godzin temu XD

1 polubienie

przyznaj sie po dobroci - jestes “wczorajszy”

2 polubienia

Ja to nawet już do wielkanocnych jestem przygotowany. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie, nie jestem xd

Az sie zdenerwowałam. To dać takiej karykaturze szmate i niech czyści. Jak ja nie znoszę ludzi, którzy przychodzą tylko żeby wszystko obejrzeć i obgadać.

2 polubienia