Czy kierujecie się opiniami w Internecie?

Przecież to nie dotyczy lekarzy! Dlaczego się wściekasz? Pytanie było o zasięganie opinii na stronach internetowych. Podałam dwa fakty od ludzi, których znam osobiście, nie jakiś pseudo informacje z netu. To samo dotyczy lekarza, kowala, czy rzeźbiarza. W każdym zawodzie są bardzo dobrzy ludzie, jak i kanalie.

Na opinie zerkam oczywiście,ale są one bardzo różne - jedna chwalą,drugie wręcz przeciwnie.Samemu niestety trzeba w ciemno sprawdzić lub bardzo dużo czasu poświęcić na szukanie w innych czeluściach internetu informacji.Właściwie to sprzedający może napisać opinię,gdy sam od siebie coś kupi…

1 polubienie

Wpis koleżanki dotyczył lekarzy.
I Jej odpowiedziałem a nie Tobie!

@Bingola Negatywy piszę niezmiernie rzadko, coś mnie musi naprawdę zdenerwować… Jeśli jestem z jakiejś usługi zadowolona - ktoś się postarał, postawił na jakość, obsługę klienta, to staram się to docenić. Sama pracuję w usługach - 50 zadowolonych klientów nie zostawi po sobie śladu, za to jeden niezadowolony machnie opinię, która obniża znacząco ocenę ogólną firmy w Internecie. Mój znajomy jest instruktorem nauki jazdy, jeśli jego kursant zda egzamin od razu wysyła mu prośbę o pozytyw na goglu.