Czy ktoś będzie przyjmować zakłady?

Ciekawe, czy szybciej osiągniemy 10 milionów stwierdzonych przypadków C-19, czy pół miliona ofiar śmiertelnych?

  • Szybciej 10 milionów przypadków
  • Szybciej pół miliona ofiar
  • Mam jeszcze inne zdanie

0 głosujących

Dawno osiągnięte.

nie wiem
u mnie Madryt sie ozywil
chlapia sie w basenie
ja sie wewnetrznie dezynfekuje cyrk obserwujac z werandy
mama jesli sie w szpitalu nie nabawi ? jest covid free
salowa zyczliwa dokupi jej jedzenie (bo szpitalna dieta?)
a zaraza kosi w sposob nieprzewidywalny

2 polubienia

Na dziś trudno oszacować, bo są nienormowane procedury. Królują inne dodatkowe choroby więc dane są zaniżone pseudo testami. Jeśli to zakażony tylko kowidem to UE daje dodatkową kasę na walkę, a jeśli są inne dodatkowe choroby to jest 1/2 stawki kasy bez wzrotnej. Życie życiem ale kasa na życie jest potrzebna i rządy korzystają bez skrupułów. Udowodnić jest trudno, bardzo trudno bo jest panika ogólna a my mamy dobre serca i chęć pomocy aż !. Każdy ma prawo do pomyłek, by każdy grosz sobie przywłaszczyć, stąd jest ukrywanie prawdy i choroby dodatkowe w kowidzie by zamieszać …

2 polubienia

Sam sobie założyłem zakład kiedy złapię wirusa, póki co to jest 50 / 50 by sumienie nie pogryzło, wtedy skorzystam z prawa ostatniego posiłku i może jakąś panienkę dorzucę na ostatnią drogę. Kilka moich poważnych zakładów jest nie rozstrzygnięta i żyję na kredyt, jakiem osoba z wysokim podwyższonym ryzykiem dalszego życia.

1 polubienie

Oj tam dawno. Za późno głosujesz :rofl: :rofl:

Oczywiście że 10 mln

Pociesz się, że każde życie jest zagrożone śmiercią :wink:

1 polubienie

Za późno. KoronaWirus już otworzył szampana z okazji 10 milionów zakażonych :wink:

1 polubienie

przynudzasz
rodząc sie w bolach gdzie wg niektorych biblia skazała Ewe za zjedzenie harmonijnego owocu na meczarnie? to jako ludzkosc z prochu powstaniemy i w proch siie obrocimy i byc moze mizogini cierpiec beda

1 polubienie

To ludzie a nie statystyka :wink:

1 polubienie

Co nie zmienia faktu, że koronawirusek otwierał będzie dzisiaj szampana :wink:

Frxeinet to covidek otworzyl wczesniej. Nie zapominaj, ze istnieja przypadki jak Trump czy Jair Bolsonaro,

1 polubienie