Czy ktos może mi wyjasnić (szczególnie prośba do @birbant)

O co chodzi z miejscem (a raczej jego działalnością) City of London???
Czytam o tym różne, dla mnie niestworzone, rzeczy. A w ogóle rewelacja: Polska nie istnieje!!!

Uwaga: nie zwariowałam (przynajmniej bardziej niż zwykle…).

Za Angolami trafisz?
W normalnych cywilizacjach to byloby centrum finansowe, ale przy angielskiej gospodarce to troche wiecej - wewnetrzny raj biznesowo-podatkowy polaczony z kasynem (ubezpieczenia)
Jak wiekszosc takich miejsc w GB pod wzgledem tradycji prawie nienaruszone zebem czasu od rzadow pewnie Wilhelma Zdobywcy?

1 polubienie

Spokojnie, Eluniu, to tylko teoria spiskowa, jakich jest mnóstwo.

2 polubienia

Bogu dzięki, tak myślę (bo jeszcze czytam…)!!! Dziekuję Birbancino :heart:

1 polubienie

Im dalej tym gorzej. Niemcy chcą panować nad światem, światem rządzą Żydzi i masoni, Sienkiewicz pisał tak, żeby zadowolić Rosjan, szczepionki zabijają, muzykę mogą tworzyć wyłacznie europejczycy, efekt cieplarniany to wymysł… ufff, ale za to jest wesoło. O płaskiej ziemi jeszcze nie było…
A taka byłam przerażona… :joy:

1 polubienie

Głupota, to schorzenie, na które lekarstwa jeszcze nikt nie wynalazł.

1 polubienie

Nie chce sie wtracac ale wyskoczylo mi i przeczytalem…Wymienilas po przecinku takie brednie ze sam nie wiem ktora jest najglupsza.Dodalbym jeszcze pare od siebie ale szkoda czasu bo za chwil kilka ,mecz.
Kto jest autorem tej litanii?

3 polubienia

Jakiś ignorant i ciemniak.

1 polubienie

To jest malo powiedziane.To sa glosy z jaskin i drzew…

2 polubienia

Dlatego humorek mi dopisuje. Niejaki dr Jerzy Jaśkowski (wybacz mi, Panie…)

1 polubienie

“dr.”???
Chyba kublologiki stosowanej :innocent:

2 polubienia

Ma specjalizacje II stopnia z chirurgii, czort wie czego…
Danych na temat doktoratu nie znalazlam
A co do zeswirowanych ludzi, ktorzy nigdy nie powinni nauczyc sie czytac? Tez by nie poskutkowalo. Rasputin ponoc byl analfabeta. :confused:

Na okładce tak napisano…