Czy ktoś moze migiem to opisać?

Biorąc pod uwage jak konsekwentnie i bez ostrzeżenia byłem tępiony na stronach wp.w tzw.opiniach,mozna wlasciwie bez oporu uwierzyć ze to sie dzieje na serio…
Najwyrazniej dla niektorych ludzi a nawet warstw spoleczenstwa,życie przeniosło sie do internetu… :confused:

1 polubienie

a niech sobie robia co chca - najwyzej jesli sie tam jeszcze kogos znajomego wypatrzy to sie zawiadomi przez PW

3 polubienia

Tak…To ich stare metody.Kiedys tak sprawdzalem cednzora na opiniach wp.Anonim mógł wszystko,ja dokladnie nic…

1 polubienie

Trzeba tak robić, ale nie miałam pojęcia, że mi wywalą odpowiedź…teraz już wiemy.

1 polubienie

Ale tam jesteś prześlicznym wilczkiem. Napatrzeć się nie mogę. Cudny Avek. :wink:

2 polubienia

Trzeba umieć się tam poruszać, to niekoniecznie wywalą. Zamiast “zabić” pisać pozbawić życia, zamiast otruć napisać : podać substancję toksyczną, samobójstwo zastąpić wyrażeniem “odebrać sobie życie”. No ale ja już 11 lat to ćwiczyłam, to mi łatwiej. Linki łatwiej przechodzą dawane z “gościa” na wylogu.:innocent:

5 polubień

My tu też możemy słowa z automatu cenzurować.

2 polubienia

Dziękuję, lubię tego wilka i nie raz go zobaczysz w moim awatarze :slight_smile:

1 polubienie

Oby nie. Ja tam, czasem lubię se załacinić. :kissing_closed_eyes:

4 polubienia

Pisz szyfrem, a my będziemy :wink: oko :grinning:

3 polubienia

Zdziwilabym sie gdyby nie, ale biorac po uwage, ze to angielska wersja to slownik wyrazow niepozadanych pownie trzeba uzupelnic. A zauwazylam, ze takie zgloszenia od systemu bywaly.

No w tej chwili jest pusty. ok jest kilka słów.

Tak, widzialam

Nie mówcie że Wasze konta przenieśli hurtem?

Chyba az tak zle nie bylo?

Bo mówicie że Was tam ściągnęli… a to tylko link przekierowujacy :wink:

A swoją drogą to upadek tego forum postępuje w tempie zastraszającym.
@anon25287923 już się chwali że moderatorzy mają automaty… co dalej… granaty? :wink:

1 polubienie

hahaha no niezła interpretacja. Chyba każdy portal ma jakieś automatyczne systemy usuwania wulgaryzmów.

2 polubienia

Bo tu bedzie dyktatura ,:grin:

2 polubienia

Ja poczekam i popatrzę kto kogo z automatu :wink:

Dyktatura? Ale może chociaż “ludzkie pany”? :wink:

1 polubienie