Czy ktoś moze migiem to opisać?

Ja te niespodzianke “przerabialam” wczoraj
po 16.00
Inni tez

Pan Ludzki? Używaj polskich znaków: Pan Łódzki :wink:

1 polubienie

Miseczka ryzu i 500+?:hugs:

1 polubienie

To fajnie ze wylawiacie rozbitkow!!!

Pan Ludzki - Pan Łódzki
Węgiel kamienny - kamień węgielny
Perski dziadzio - dziarski pedzio :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

Jak podjem ryżu, to szybciej dam radę wstać kolan i pójść po te pincet. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Picie w Szczawnicy
Szczanie w Piwnicy

2 polubienia

I zamiast murzyn,pisac afro cos tam???
Hmmm…Dziekuje,postoje.

1 polubienie

Murzyn zawsze będzie murzynem. Swoją drogą czarni w piórka obrośli.

2 polubienia

I tym bardziej nie zamierzam byc cicho.Zresztą w KAŻDEJ książce,wydanej np. w latach 70-tych,figuruje murzyn.Nawet wsrod murzyńskich autorów.

2 polubienia

Ludź pański. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A ci co mieszkają w Afryce to Afro Afrykanie?

2 polubienia

Na to wygląda:smile:

1 polubienie

Krótki świst i przeciągły jęk. Na czarnych plecach krwawy ślad po skórzanej nahajce. Dłoń odłożyła narzędzie i zzuła zamszową rękawiczkę. Kilkanaście kroków wystarczyło by przejść przez front i zapaść się w wygodnym pluszowym fotelu. Watson, który siedział naprzeciwko lekko zwrócił spojrzenie i zastygł w pozie wyraźnie pytającej. Lekko uniesionej brwi nie dało się dłużej ignorować.

  • Tak Watsonie?
  • Sir, z całym szacunkiem, czym sobie zasłużył ów człowiek na ten, ośmielę się powiedzieć brutalny rodzaj kary?
  • Rozpanoszyli się ostatnio ci niewolnicy i w piórka obrośli. Wyobraź sobie śmiał się skrzywić gdy nazwałem go murzynem. Dasz wiarę?
  • Niebywałe - odrzekł Watson gładząc się po sumiastym wąsie - Słusznie został ukarany. Jeszcze by brakowało by murzyna nie można było murzynem nazwać… Koniec świata.
  • W rzeczy samej przyjacielu, w rzeczy samej… Na szczęście mieszkamy w kraju sprawiedliwym i szanującym prawo, więc w Bogu pokładam nadzieję iż nigdy do tego nie dojdzie.

Obaj wznieśli kryształowe lampki z najlepszym koniakiem, skłaniając delikatnie głowy w niemym toaście.

1 polubienie

piszesz kapitalnego “Eltona” a ja nadal nie mogę się do niego przekonać :smiley:

3 polubienia

A kto powiedzial, ze to ma byc zmuszanie do poprawnosci politycznej?