Czy ludzka nauka, edukacja, wychowanie, wywyższające cywilizację ludzką

nad Doskonały System Harmonii Natury (DSHN), mogą nie mieć racji, i w sumie mogą totalnie ogłupiać?

• Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Czy mogły mieć całkowity sens słowa JEZUSA, skierowane do dorosłych, że: “Dopóki nie staniecie się jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego”, i “Przypatrzcie się ptakom fruwającym, nie orzącym i nie siejącym, przypatrzcie się kwiatkom łąkowym, nie przędącym i nie tkającym, jakie są strojne”?

• Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Gdy chodziłem do szkół, nie podobały mi się one, lepiej czułbym się na drzewach, np. jako ptak lub małpa.

:face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:
jesteś przykładem, że mogą.

Sondaż może zastępować odpowiedź

Jesteś jak Yebany jehowy wchodzący wszędzie i głoszący swoją wiarę.

1lajk

Ludzki świat jest tak zagmatwany i w chaosie, że ludziom potrzebna jest światopoglądowa mądrość, przejrzystość, uproszczenie. Musiałem przeczytać mnóstwo najmądrzejszych książek, aby wszystko ogarnąć. Na moim miejscu zachowywałbyś się inaczej?

W dupie byłeś nie w lesie gówno widziałeś nie ptaka.

1lajk

Tyś jest mesjaszem a nie jakiś jezus. Nie wzoruj sie na nim. On ćpał, pił wino i jadł ryby oraz chleb. A powinien jeść owoce

JEZUS jest po prostu fałszywie przedstawiany przez Ewangelie i kościoły chrześcijańskie, a jest Najwyższą Mocą. i Najwyższym Dobrem. Wiem co mówię.

Miał moce?

Oczywiście, jak cała Planeta.

Planeta to organizm ale sam jezus moim zdaniem żadnych super mocy nie miał. Co najwyżej charyzmę.

1lajk

Nosz kurcze. Niezla kompresja informacji - cala Ziemia w jednym ciele?

Nie będziesz prawdziwie szczęśliwy, jeśli nie przyjmiesz, że JEZUS jest Najwyższą Mocą, Najwyższą Mądrością, Najwyższym Dobrem. Wiem to na pewno.

@Devil, co do istnienia ludzi zwanych prorokami?
Dobrego slowa uzyles - charyzma.
Tylko, ze kazdy kij ma dwa konce. Charyzme powinna poprzedzac etyka - nie czyn blizniemu swemu co Tobie niemile. Pozostaje kwestia zdefinowania blizniego :sweat_smile: