Czy ludzka nauka, edukacja, wychowanie, wywyższające cywilizację ludzką

nad Doskonały System Harmonii Natury (DSHN), mogą nie mieć racji, i w sumie mogą totalnie ogłupiać?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Czy mogły mieć całkowity sens słowa JEZUSA, skierowane do dorosłych, że: “Dopóki nie staniecie się jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego”, i “Przypatrzcie się ptakom fruwającym, nie orzącym i nie siejącym, przypatrzcie się kwiatkom łąkowym, nie przędącym i nie tkającym, jakie są strojne”?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Gdy chodziłem do szkół, nie podobały mi się one, lepiej czułbym się na drzewach, np. jako ptak lub małpa.

:face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:
jesteś przykładem, że mogą.

Sondaż może zastępować odpowiedź

Jesteś jak Yebany jehowy wchodzący wszędzie i głoszący swoją wiarę.

1 polubienie

Ludzki świat jest tak zagmatwany i w chaosie, że ludziom potrzebna jest światopoglądowa mądrość, przejrzystość, uproszczenie. Musiałem przeczytać mnóstwo najmądrzejszych książek, aby wszystko ogarnąć. Na moim miejscu zachowywałbyś się inaczej?

W dupie byłeś nie w lesie gówno widziałeś nie ptaka.

1 polubienie

Tyś jest mesjaszem a nie jakiś jezus. Nie wzoruj sie na nim. On ćpał, pił wino i jadł ryby oraz chleb. A powinien jeść owoce

JEZUS jest po prostu fałszywie przedstawiany przez Ewangelie i kościoły chrześcijańskie, a jest Najwyższą Mocą. i Najwyższym Dobrem. Wiem co mówię.

Miał moce?

Oczywiście, jak cała Planeta.

Planeta to organizm ale sam jezus moim zdaniem żadnych super mocy nie miał. Co najwyżej charyzmę.

1 polubienie

Nosz kurcze. Niezla kompresja informacji - cala Ziemia w jednym ciele?

Nie będziesz prawdziwie szczęśliwy, jeśli nie przyjmiesz, że JEZUS jest Najwyższą Mocą, Najwyższą Mądrością, Najwyższym Dobrem. Wiem to na pewno.

@Devil, co do istnienia ludzi zwanych prorokami?
Dobrego slowa uzyles - charyzma.
Tylko, ze kazdy kij ma dwa konce. Charyzme powinna poprzedzac etyka - nie czyn blizniemu swemu co Tobie niemile. Pozostaje kwestia zdefinowania blizniego :sweat_smile: