Czy ma ktoś linka do mapy pytamy? Tej gdzie było zanzaczone gdzie kto mieszka

no brakuje, ale zabraklo ich juz w koncowce starego pytamy.

3 polubienia

Można to naprawić.

2 polubienia

Jak by ludzie chcieli przyjść tutaj to już by przyszli ludziom to forum się po prostu znudziło tematy ludzie pisanie potem nuda marazm brak ruchu no i powoli zaczęli odchodzić

Mnie zabrakło też :stuck_out_tongue_winking_eye:, ale jestem w żaglu na dole, przy łajbie Pytamy. Obrazek mi zaginął, i był główną tapetą

3 polubienia

mi tam sie nic nie wyswietla
a faktycznie kiedys taka mapka byla

2 polubienia

wiekszosc zniknela wczesniej.

3 polubienia

google zaloguj się i się pojawi. Jesteś tam

1 polubienie

ze jestem to wiem, ale smutny tak ten krajobraz po bitwie …

3 polubienia

niczego wyrownywac nie będę.

2 polubienia

Pamiętam, podałem adres i się nie doczekałem poprawki, potem najzwyczajniej zapomniałem aż do dziś. Czemu ja to pamiętam jakby z wczoraj, a faktyczne te tylko wczorajsze pamiętam słabo bez szczegółów

1 polubienie

Przzeciez to czysta mapa :rofl:

Musisz być zalogowany w goglach.

1 polubienie

Birbuś też jednak jesteś

1 polubienie

Dzięki, że zadałeś sobie fatygę i znalazłeś. Ten adres, jednakowoż jest od prawie 4 lat nieaktualny. Zobacz sobie na google maps Bocholtz Minister Ruijsstraat. W tej wioseczce mieszkam sobie grzecznie i spokojnie. :grinning: :sunglasses:

1 polubienie

A ja mam propozycję . Może reaktywujmy mapę i wpiszmy obecnych userów?

3 polubienia

I ktoś powie że życie w wiosce jest złe… Był artykuł o mojej wiosce w której dziennikarz żalił się że nie ma tu żadnej restauracji…

1 polubienie

Pasuje mi, a kolega @Bingola na pewno pomoże. A jak będzie opory stawiał, to się go przekona… :roll_eyes: :crazy_face: :innocent:

1 polubienie

własnie o nim myślałem. To kartograf w końcu…

W mojej są ze trzy, w tem jedna tzw chińska. A mieszkańców niespełna 2000.

Zna się na mapach.

Zmykam, później się zamelduję.