Czy macie jakąś czynność, która sprawia Wam tak ogromną przyjemność jak dziecku nowa zabawka?

Nie dziwię Ci się, bo chyba wszyscy mamy dużo czynności, które nas cieszą, ale pisząc tutaj wybieramy kilka :grin:

Ja mam podobnie jak Phil :wink:
(prócz znaczków).
Czasem jeszcze w sprzętach audio-wideo “poprawiam fabrykę” ale tak z lekka aby po złożeniu nie zostały mi przypadkiem jakieś części…

Kazda nowa zabawka mnie cieszy :wink::rofl:

Tak: Książka krzyżówki, robienie kartek świątecznych i albumów, pudełek ozdobnych na prezenty itp. acha, jeszcze klocki Lego :slight_smile:

Mam tak samo :slight_smile:

A poza tym:

  • Jazda samochodem nieznaną drogą (oczywiście nie autostradą)
  • Słuchanie plusku wody rozcinanej dziobem jachtu
  • Czytanie… instrukcji obsługi nowego urządzenia i uczenie się jego obsługi
  • Wylizywanie naczynia po kremie lub czekoladzie do deseru
  • Patrzenie na zachody słońca nad morzem.

Czy na morzu? :rofl::rofl::rofl:

Przypomniało mi się coś względnie zabawnego.
Jak większość tutaj doskonale wie,alergicznie nie znosiłem przez całe życie,wizyt u fryzjera.
Ale w ostatniej dekadzie,nawet to polubiłem.
A szczególnie moment gdy dziewczę,podaje mi kawę i czekoladki.A póżniej mycie w fotelu z masażem.Nic wielkiego ale z katorgi,mam teraz specyficzną formę relaksu :joy:

Poranna bułka z masłem i dobrym serem ,popita kawą;>
Przyśpieszenie rowerem na gładkim asfalcie ;>;>
Słodka zemsta po latach ,bezkrwawa ale wiem że działająca na tych ludzi ;>
Dobra muzyka przez słuchawki ;>
Faza entuzjazmu po wysiłku fizycznym ;>

Mam. :stuck_out_tongue_winking_eye:

I tu i tu.
Oto zachod słońca nad Gomerą widziany z jachtu

Kiedyś podobne pstryknąłem z Teneryfy.Gomera jest widoczna a o zachodzie,prawdziwa"tajemnicza wyspa" :wink:

Picie dobrego wina . Szydełkowanie . Słuchanie dobrej książki :closed_book:… Wędrowanie po lasach łąkach , zwiedzanie zamków … Jest dużo tych rzeczy tutaj wymieniłam kilka z nich .

Śpiewanie. Karaoke Sia “Unstoppable” z podkładem na cały regulator.