Czy mężczyźni są w stanie wyczuć aluzje?

Jeżeli nie mówisz im wprost, że nie chcesz mieć z nimi do czynienia ale bardzo wyraźnie traktujesz ich z buta, a oni dalej nic… Czy mężczyźnie trzeba wprost powiedzieć: ,Nie chce się z Tobą zadawać. Zostaw mnie w spokoju.‘’? Mam już tego dosyć. Tego zawracania d… Całe życie mnie jakiś facet zamęcza wiaodmościami i mi się narzuca.

1 polubienie

Potrafią. Czy wszyscy? Nie wiem.

1 polubienie

Polki mówią teraz “wypier*alaj”

kolezance znow “w zyciu nie wyszlo”?
bylo zostac na forum i zajac sie rebusami

No szkoda, że ja jestem taka subtelna. I jeszcze pomyśleć, że wg. mojej rodziny to ja i tak jestem ,chamska’’ bo nie wypada nie odbierać telefonu. No kur…a to z kultury mam się zmuszać do rozmów? Chore.

Nie lubię rebusów. Co ma nie wychodzić? Ja chce tylko mieć spokój i tyle.

No to on jest jakiś wyjątkowo tępy (w co wątpie bo to inteligentny człowiek) albo udaje tępego. Tylko w jakim celu… Może czeka na to klasyczne ,spier…‘’

Naprawdę nie wiem. Nie znam typa.

Ja nigdy się narzucałem kobietom, które mnie nie chciały. Jak nie, to nie uważam, i odchodzę

4 polubienia

A były takie? :thinking: :stuck_out_tongue:

1 polubienie

No bez przesady, oczywiście, że tak. I vice versa :slight_smile:

2 polubienia

Jeden mój koleżka kiedyś melancholijne mówił mnie tak; - że też ta moja ślubna kiedyś mnie nie odrzuciła. Gdyby tak było, to z tej wdzięczności poszukałbym jej dziś i rzucił do stóp potężny bukiet kwiatów… :grinning:

4 polubienia

Piosenka, która w sporej części nawiązuje do tematu

https://www.youtube.com/watch?v=Hi7Rx3En7-k

Można ustawić polskie napisy …

1 polubienie

@Andi Nie odzywają się źle, odzywają się źle… Ciężko Ci dogodzić :upside_down_face: Ja bym grzecznie podziękowała za znajomość SMSem - grzecznie aż stanowczo (czyli wprost: Nic z tego nie będzie. Szkoda naszego czasu. Dzięki i na razie). Potem wystarczy wrzucić nr do spamu i problem niechcianych telefonów rozwiązuje się sam.

1 polubienie

Zobacz jakie teraz są udogodnienia. Gdyby dzwonili na stacjonarne byłoby gorzej. Musiałabyś się więcej nakombinować.

@benasek Widzę tylko angielskie… I tak lepiej, bo francuskiego nie w ząb…

@benasek I jeszcze w temacie:

2 polubienia

Ja tak mam z każdym…