Czy mogę odbierać wibracje tworzące muzykę DSHN-u,

czyli ruchów, kształtów, przemian, pomysłów, zabaw, gier, kolorów, dźwięków, zapachów, smaków, dotyków, temperatur?

(DSHN to skrót od Doskonałego Systemu Harmonii Natury)

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

A nie wystarczy dobre zioło?

Zioła pewnie zakłócają i zniekształcają percepcje wibracji DSHN-u.

@harmonik To ty jestes fachowcem od DSHN,to Ty nam powiedz
A wibracje to tak powszechne zjawisko,ze nie wiem o ktore Ci chodzi.
Kazdy dzwiek,kazdy ruch,swiatlo,to wibracje.
Fakt,kazde innego rodzaju,ale jednak.

1 polubienie

@harmonik, przypominasz mi dziecko, które widziało coś, czego nikt inny nie widział i nie umie tego opisać. Próbujesz się tutaj przedstawiać jako jeden z najmądrzejszych. To ogromna szkoda, bo wiele aspektów, które poruszasz to bardzo ważne sprawy o których większość ludzi nie ma pojęcia. Ludzie nie mają po prostu świadomości, że są one ważne! Robisz to jednak bardzo źle. Powtarzam - według mnie bardzo źle. Stajesz się co najwyżej taką ciekawostką, ale nikt Ciebie nie traktuje poważnie. Czy tak postępuje ktoś, dla którego własne idee są niezmiernie istotne? Przede wszystkim, o ile mogę coś dopowiedzieć, pozbądź się tego braku samokrytycyzmu, nikt nie lubi gdy się mówi: Jestem mądry, posiadłem wiedzę itp. Ty tak piszesz. To nie tędy droga. Wszyscy jesteśmy omylni i wszyscy błądzimy. Człowiek ma cały czas szansę i nie jest to Twoja zasługa. Nie Twoje “nauki” mają tu znaczenie. To żadne nauki. To bełkot i tyle. Od wielu lat zajmuję się tą problematyką, o którą czasem się ocierasz, udzielam się na wielu innych forach, jednak nigdy nie zobaczysz, bym napisał, że ja jestem taki mądry czy siaki. Nawet nie chcę napisać tych słów. Tobie one jednak przychodzą nadzwyczaj łatwo. Jesteś w stosunku do tej “niby swojej wiedzy” bardzo bezkrytyczny. Ja nadal błądzę, szukam, jestem świadom swojej małości i tego, że tak mało wiem. Ważne jest to, że wspólnie wszyscy odpowiadamy za naszą Planetę, jest miejsce dla nas Wszystkich - zwierząt i ludzi. Nie kontynuuję tej wypowiedzi, bo albo to zrozumiesz albo nie. Więcej w ten sposób do Ciebie nie napiszę. Zrobiłem to pierwszy raz, od Ciebie zależy czy pierwszy i ostatni. Może wyciągniesz jakieś wnioski, czas pokaże.

4 polubienia