Czy możecie mi wytłumaczyć, dlaczego tutejsza modka usuwa moje

pytania, czy jest prawdopodobne, że Jarosław K. doradził swemu bratu, który lubił się z nim konsultować w ważniejszych kwestiach, by ten nie obawiał się lądować we mgle smoleńskiej podczas rozmowy przez połączenie satelitarne na minuty przed lądowaniem wbrew przepisom, co powinno zostać nagrane przez wiadomonacyjne wywiady zachodnie (rosyjskie powinno także), w wyniku czego wiadomonacyjny Zachód ma w garści rządzącego Polską Jarosława K. i Polskę?

Takim usuwaniem tych moich uświadamkiających pytań, tutejsza modka uprawdopodabnia, że wysługuje się wiadomej nacji.

Poskarżyłeś się z bekiem, więc powtarzam:

Według mnie dlatego:

Pytania są bez sensu, bo się często wielokrotnie (!) powtarzają, obrażają innych użytkowników, występują w nich wyrazy, których nie ma w języku polskim (wiadomonacyjny). Pytający często stosuje porównania, które według ogólnie przyjętych zasad są (według modki, ale podejrzewam, że i ogromnej większości użytkowników Portalu, w tym i mojej) nie do przyjęcia (np. porównanie ludzi stosujących szczepionki do Hitlerowców).

5 polubień

Propagowanie zbrodniczych ustrojów totalitarnych, do ktorych czesto wyrażasz podziw i zamiłowanie jest przestępstwem w świetle przepisów polskiego prawa. Obrażanie innych niecenzuralnym słownictwem również. Więc nie dziw się, że Twoje tematy często są usuwane.

4 polubienia

Dodalabym obraze zdrowego rozsądku podszywając sie pod proroka. Ale to zmartwienie budowniczych meczetow

2 polubienia

On tego o czym piszemy nie zrozumie, (skoro przez tyle lat nie zrozumiał … :grin: ), ale przynajmniej wejść na stronę będzie więcej. To jedyny pożytek ze wspomnianego …

4 polubienia