Czy można mając internet na jednym telefonie skorzystać z niego na innym?

bez przekładania karty? Jak z hotspotu?

Tak.

1 polubienie

o…hurra :slight_smile:

Czasami jest problem, w zależności od tego czy internet bierzesz z danych czy z wi fi.

1 polubienie

Z wifi tak. Z mobilnego nie bo musi być karta SIM włożona i abonament wykupiony.

2 polubienia

No właśnie

1 polubienie

Chyba że masz nowość czyli kartę eSIM. Poczytaj se o tym.

W obu mam kartę, ale w tym, gdzie bym kupiła internet jest lepsza bateria

e? :frowning:

Sama pojemność baterii to nie wszystko. Znaczenie ma też wielkość ekranu i jego jasność. Następnie to czy używasz ino wifi czy LTE/5g, synchronizacja w tle, włączone GPS, bluetooth itp. No i ilość apek. Głównie socjal mediów.

Wirtualna karta SIM. W chmurze

Telefon musi to obsługiwać a czytam, że nie każdy obsługuje

Noo. Bo to w Polsce stosunkowo nowe. Nie wszyscy operatorzy to mają. Bez tego na wielu telefonach bez karty SIM możesz korzystać tylko z wifi czyli głównie w domu

To jak mam włączony pakiet z internetem na jednym telefonie to mogę na drugim ten internet użyć?

Tylko wifi. LTE czyli pakiet danych mobilnych masz tylko tam gdzie jest karta SIM i wykupione gigabajty.

1 polubienie

Co za lipa :frowning:

No. Nic za darmo. Możesz przełożyć kartę SIM

1 polubienie

No mogę niby. Tylko otwieranie telefonu to jak włamanie tak to się łatwo robi u mnie… Dziękuję za info… Myślałam, że się da ten hotspot zrobić.

1 polubienie

Jak dużo siedzisz na necie to co 2-3 dni ładujesz. Te 3 dni to już wyzwanie. I to przy zwykłym wifi. Ja tak właśnie ładuje. 12h na ekranie. Dużo korzystam. Za dużo :pensive:
Jak grasz, dużo korzystasz z social mediów albo nie daj Boże nawigacji to ładujesz już po ok. 7h.

1 polubienie

Ja nie gram…i tak za dużo siedzę w necie, więc granie to już by było…