Czy można nie kochać i nie podziwiać Lecha Wałęsy i żony Danuty,

którzy są chodzącymi inteligencjami? Chętnie pomieszkałbym z tydzień u Wałęsów, pograłbym z nim w ping-ponga, podyskutowałbym z nim na najważniejsze tematy.

Kolejny który niczego nie był w stanie odłożyć ?

Na tamten świat niczego materialnego nie można zabrać z tego. Ale dom przy Polanki, Wałęsowie mają niczego sobie.

1 polubienie

Oczywiście, że podziwiam. A jak poszli Wałęsowie na bazarek, to Danuśka kiedyś zawołała:

  • o, Lechu, popatrz jakie włochate jaja sprzedają!!
    na co Lech:
  • ty głupia, to nie jaja, to kiwi, z tego się robi pastę do butów…
5 polubień

Pasta Kiwi but ożywi

3 polubienia

A kolega gdzie się tak opalił?

Opalił? Zmień tło na DARK, to zniknę.

.czapka niewidka.

1 polubienie

No właśnie mam ciemne, musiałem na jasne zmienić, żeby zobaczyć, że po prostu kolega solidaryzuje się z ruchem BLM :wink:

Wcześniej Lechu zarabiał kosmiczne pieniądze, gdy za wykłady i wywiady zagraniczne, brał średnio 100 tys. dolców. a cały świat chciał go gościć.

Danke to podziwiam za ilosc dzieci

1 polubienie

a cukier krzepi

czarne ma rozowa koncowke

Można.

Wałęsa to jeden z kilku najbardziej zasłużonych w historii Polaków. Od jego sprytu, inteligencji, pomysłowości zależało, czy rządzący marksiści zgodzą się podzielić choć w małym stopniu rządami z nierozgarniętym, ale dość trzeźwo myślącym społeczeństwem…

Ale on przecież obalił komunizm, w którym Ty jesteś tak rozmiłowany, że chciałbyś go własnoręcznie przywrócić, pomimo tego, że własnoręcznie go obaliłeś.

3 polubienia

Bo widzisz, socjalizm to nie musi być dyktatura uprzywilejowanej kliki, bo może być demokratycznym wyborem najlepszych programów i najlepszych ekip do ich realizacji. Do tego przekonywałem klasę robotniczą w Polsce, a rządzący marksiści załapywali, że jak będą mi przeszkadzać w reformowaniu Polski, to nie utrzymają się u władzy. Ale nie poszliśmy drogą zreformowanego socjalizmu, bo ograniczeni Kaczyńscy wierzyli w wyższość kapitalizmu.

Można, pozwalam :grin:

1 polubienie

:smile: :smile: :smile: