Czy można nie woleć być harmonijnymi pingwinami?

1 polubienie

Tutaj nieharmonijne pingwiny…

6 polubień

A najlepsze jest to, że pingwiny nie mają zielonego pojęcia o czymś takim jak harmonijność czy nieharmonijnośc.

3 polubienia

Po prostu cieszą się harmonijnym życiem, i o to w tym wszystkim chodzi.

Zaraz Zbyszku skąd pingwiny mają świeże dojrzałe słodkie owoce?

2 polubienia

Harmonijnym, czyli jakim?

2 polubienia

Jeśli para harmonijnych rybek spłodzi przez swe życie 1002 rybki, to tysiąc z nich jest przewidziana jako dojrzale, słodkie owoce dla harmonijnych pingwinów. My też nie postrzegamy naszych słodkich owoców jako żywe stworzenia, a niewątpliwie one takimi są.

Czyli żyjącymi w harmonii z otaczającym światem.

Harmonijny, czyli żyjący w harmonii … To masło maślane. Spróbuj jeszcze raz

2 polubienia

Tak więc jak para świnek spłodzi przez swoje życie 202 świnki to 200 z nich są dla nas owocami?

1 polubienie

199, stek wolowy tez czasem mozna zjesc :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jak wolisz być pingwinem to sie zamień.Polecalem Ci rok temu "Lekcje z pingwinem"Toma Mitchela ale oczywiscie Ty wolisz swoich półgłówków…

1 polubienie

Dla drapieżników byłyby słodkimi owocami, a nie dla ludzi wywodzących się od owocożernych małp nadrzewnych.

W końcu powinno mi się udać zamienić…

Owoc to owoc, mięso to mięso. No chyba, że drapieżniki mają jakieś halucynacje i swoją ofiarę ich system wzrokowy postrzega jako jabłko lub banana, ale nic mi nie wiadomo o takich halucynacjach wśród zwierząt :slight_smile:

3 polubienia

Einstein miał uznawać, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.

OK, zatem wyobrażę sobie, że kurczak jest słodkim dojrzałym owocem.

1 polubienie

Dla rysia będzie on słodkim owocem, ale nie dla człowieka, dla którego będzie on bezmyślnością, szkodliwością i barbarzyństwem. Tym się różni harmonijność DSHN-u od nieharmonijności ludzkiej cywilizacji.

Ale skoro ja sobie wyobraziłem to kurczak jest jabłkiem.
Sam podparłeś się Einsteinem, który miał uznawać, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, prawda?

2 polubienia

Kolega się zapętlił.
Albo szanse na awans jako slodki owoc ma u niego udziec jagniecy?
Bo taki kurczak? Skora i kosci…

1 polubienie