Czy można zrobić krótką ściągawkę funkcji dostępnych w serwisie i przypiąć ją na górze?

Ciągle pojawiają sie nowe możliwości, a to kolorowy tekst, a to zmiana wielkości czcionki i inne rzeczy których nie ma w opcjach ukrytych pod ikonkami
Przydałoby sie to, bo zarówno dotychczasowi, jak i nowi userzy nie wiedzą jak się w tym poruszać.
Ja np. nie wiem, jak wstawić link z podglądem materiału źródłowego.
Mogłoby to być stale uzupełniane w opisie samego tematu na prośby userów w odpowiedziach.

7 polubień

Ja bym też prosił o automat z napojami. W upały administracja jest ustawowo zobowiązana do zapewnienia użytkownikom chłodnych napojów. Najlepiej wysokoprocentowych :wink:

11 polubień

Ja normalnie wkleiłam link i tyle.

Instrukcja jest po angielsku taka długa że ho ho, możesz ją przetłumaczyć.

Tak trudno w każdą opcję kliknąć i zobaczyć, co się tam kryje? Te ikonki i ikonusie nie gryzą, nie czyhają na nas z rozwartymi paszczami i nie sprawiają, że nie masz już odwrotu. Odwagi. Nie lękajcie się.

5 polubień

Jestem za , gdyby mądre głowy jeszcze doszły do tego, jak użyć koloru czerwonego, można go zarezerwować dla moderatorów.

1 polubienie

I popcorn by się przydał przy gównoburzach.

5 polubień

I piwo obowiązkowo.

8 polubień

To może jeszcze striptiz w weekendy :joy::joy::joy:

4 polubienia

Może być, byle piwa nie zabrakło. :innocent:

3 polubienia

Ty stale o jednym :slight_smile:

1 polubienie

A Wy, jak będziecie tak stale kopiować i wklejać, to kalek i kleju zabraknie.

3 polubienia

sorki @birbant to był mój pierwszy eksperyment , na kimś musialam sprawdzić, padło na Ciebie .

1 polubienie

Biere to na klate.

1 polubienie

dziękuję i przepraszam :slight_smile:

1 polubienie

Kopiuję link i go wklejam, to wszystko.

3 polubienia

JakimSpacjakoloremZnak%20zapytania

Jutro już będzie można robić takie wpisy:

KLIK

3 polubienia

Okej, w takim razie odpuszczę sobie dalsze robienie małych obrazków .png z literami i przezroczystym tłem.

Metoda niewygodna, ale też skuteczna. :wink:

1 polubienie

A instrukcja robienia tych cudów będzie?

Jest już. Przejrzyj tematy.

Ojej, dopiero oczy przetarlem :wink:

1 polubienie