Czy my się za bardzo nie rozpędzamy?

Srata tata! Google nie potrafi nawet dopracować technologii rozpoznawania twarzy. Na starym Pytamy proponowałem wam zabawę - wrzuccie swoją fotkę do wyszukiwarki grafiki Google. Pierwsze jakie się pokażą być może będą podobne ale potem pojawiają się zdjęcia jakichś Azjatów. Widać, kto pracował przy tej technologii.

1 polubienie

Zawracanie glowy.
Taki program to bedzie dzialal na zasadzie oglupiania pytajacego. Bo po cholere pytac jak odpowiedzi od bytu wyzszego zwanego “sztuczna inteligencja” nie dostaniesz? Skoro ona nie wie, to znaczy, ze wiedza jest zbedna?

1 polubienie

jeżeli byłaby to prawda, to nasze dni są policzone. Nie jesteśmy (nie będziemy) potrzebni sztucznej inteligencji. Wszystko zależy od tego jak nas zaszereguje.

1 polubienie

Do sztucznej inteligencji to jeszcze daleko. A podrozy pociagiem ludzie tez sie bali. Poza tym sama SI to jak Hawking na wózku. Sama dlugo nie pozyje.

1 polubienie

Hawking akurat dobrym przykładem nie jest :wink:
Wiem, że w wielu przypadkach był całkowicie zdany na osoby trzecie, ale przy takiej chorobie, jego organizm długo się nie poddawał.

1 polubienie

Chodzilo mi wlasnie o wielki umysl w kruchym ciele. A ze zyl niezgodnie z “zaleceniami” lekarzy, ktorzy go w trumnie widzieli znacznie wczesniej? To druga sprawa.

1 polubienie

Myślę że nie. Od wieków wynajdowano coś niesamowitego. I się przyjęło…

1 polubienie