…swoją własną odpowiedź, jako najlepszą?
Tak, można zaznaczyć swoją własną odpowiedź, jako najlepszą. ![]()
Nie zawsze. Czasem tak bywa
Tak , ale czy to etyczne?
Nie. Powiem więcej, ja to zrobiłem dla jaj. Moim zdaniem takiej możliwości nie powinno być, chociaż nie widzę, aby ktoś na poważnie z tego korzystał. ![]()
Ludzie mają różne zboczenia ![]()
Oprogramowanie forum jest otwarte, przed ewidentną *** broni
Reszta???
Moszna ale to oznaka narcyzmu
Rodriguez herbu tozsamego uzywa