Czy na tym serwisie, można zaznaczyć, na swoje własne pytanie

…swoją własną odpowiedź, jako najlepszą?

Tak, można zaznaczyć swoją własną odpowiedź, jako najlepszą. :stuck_out_tongue:

Nie zawsze. Czasem tak bywa

Tak , ale czy to etyczne?

Nie. Powiem więcej, ja to zrobiłem dla jaj. Moim zdaniem takiej możliwości nie powinno być, chociaż nie widzę, aby ktoś na poważnie z tego korzystał. :slight_smile:

Ludzie mają różne zboczenia :joy:

Oprogramowanie forum jest otwarte, przed ewidentną *** broni
Reszta???

Moszna ale to oznaka narcyzmu

Rodriguez herbu tozsamego uzywa