Czy należy, przez poniższy fakt, rozumieć chęć ograniczenia władzy Senatu?

“- Prawo i Sprawiedliwość przygotowało poprawkę do projektu budżetu na 2020 r., która zakłada przeniesienie ponad 100 mln zł środków przeznaczonych na Polonię z gestii Senatu m.in. do KPRM, MRPiPS, MEN, MSZ, MKiDN - poinformował poseł PiS Marcin Porzucek.”

1 polubienie

Kara musi być. A 100 baniek się przyda na TV Polonia. :wink:

1 polubienie

Oczywiscie, ze tak. Kasa pojdzie na promowanie Zenka i Maliniaka wsrod Polonusow, ktorzy miewaja problemy ze znalezieniem Polski na mapie. Dalsze zaklamywanie historii emigracji, dzielac ja na lepsza i gorsza. Niczym za komuny - emigranci to wrog wewnetrzny, V kolumna, ale kochane nasze pieniazki wracajcie bo Ojczyzna w potrzebie.
I dalsze draznienie litewskich i ruskich misiow na wschodzie. Owszem potrzebne sa pieniadze - zwlaszcza tam, bo prowadzi sie agresywna polityke wynaradawiania, a nie jest to emigracja (ta sobie poradzi i bez dotacji, choc jakis symboliczny gest, ze sie o nas pamieta by sie przydal) a ludzie, ktorzy zyli tam od pokolen i zawirowania historii spowodowaly, ze znalezli sie w innym kraju.

1 polubienie

Potwierdza to znaną prawdę - Kaczyński nienawidzi wszystkiego (ludzi i instytucji), które są niezależne od niego. Zrobi wszystko by je upokorzyć, zniszczyć, ograniczyć.

3 polubienia

To dlaczego prezes chodzi do kosciola?

1 polubienie

Bo większa jest radość z jednego grzesznika niz ze 100 wiernych!

2 polubienia

Żeby Go namaszczano!

1 polubienie

Racja!

1 polubienie

Ty tak serio?
Ja mysle, ze czuje sie tam dowartosciowany, za nasze pieniadze z budzetu.

1 polubienie

Ojejkujejkujejku jej!
Znowu te skroty. Jak klikne to pewnie mi sie pokaza rozne firmy niemieckie

A czy ty wiesz co oznacza niemiecki skrot AKK???
Jula powinna wiedziec

1 polubienie

Skróty jakoś rozszyfrowuje, np.: MKiDN to Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. AKK to mam jako szefową CDU (chyba…)

1 polubienie

@elsie
co do szefowej to sie zmienic ma w najblizszym czasie
Ale odpowiedz prawidlowa Annegret Kramp-Karrenbauer
Cytowana najczesciej wlasnie jako AKK

A sprobuj wymiwic cale imie i nazwisko mozliwie szybko…nawet Niemcy maja czasem trudnosci. Stad skrot
Tak jest jak rodzice wybieraja dzieciom imiona wedlug wlasnego widzimisie

1 polubienie

Język mi się zaplątał!!! :joy:

1 polubienie

Da sie bez problemu. Troche duzo r tylko.

1 polubienie