Czy niechęć do prac wymyślonych przez dorosłych, jest jednoznaczną wadą?

Przecież jeśli człowiek nie jest zbytnio zajęty pracami, to więcej i efektywniej może myśleć nad wszystkim, może niejedną mądrość wymyślić, w tym czy mądre są ludzkie prace, ewidentnie nieharmonijne, w tym za pomocą komputera mózgowego.

Lubiliście w dzieciństwie, a może i dalej lubicie, nieharmonijne prace wymyślone przez nieharmonijnych dorosłych?

Mi sie calkiem dobrze myśli wykonujac jakas nieskomplikowana prace.

1 polubienie

Nieskomplikowane. Czyli jakby przyznajesz, że skomplikowane nie są zbyt wartościowe.

Jesli dla Ciebie nieskomplikowana praca jest dzierganie sweterka lub sprzatanie domu to co okreslibys jako skomplikowane? Pilotowanie odrzutowca?

1 polubienie

Pilotowanie odrzutowca nie jest, wg mnie, bardziej skomplikowane, od robienia na drutach. Przy jednym i drugim trzeba myśleć i nie można popełnić błędów.

Zalezy co na tych drutach robisz, ale na pewno robienie na drutach bezpieczniejsze - jak popelnisz blad zawsze mozna spruc, a sprobuj pomylic sie pilotujac🤣

1 polubienie

Możesz przejść na drugi krąg.

Nie zartuj, chyba na tamten swiat…

Byłem bezmózgiem, nie doceniając (lub udając niedocenianie) byłej żony, potrafiącej wszystko na drutach.

1 polubienie

Mnie to trzeba trzymac z daleka od wszystkicj motkow i klebkow, bo natychmiast rozgladam sie za drutami lub szydełkiem.

1 polubienie

Kobiet nie doceniamy. Osobiście nie odważyłbym się być kobietą.

Nikt Ci nie kaze przeciez.

Ale mogłoby mi się to przytrafić, skoro Wy jesteście.

Mogla Ci sie najwyżej przytrafic niezgodność plci genetycznej z psychiczną

Wszystko może się przytrafiać, ale płeć wybieramy świadomie przed wcieleniem się. Pewnie nie zasłużyłem na taką karę bycia kobietą, lub przekraczałoby to moją wytrzymałość.

No nie wiem czy wybieramy? Skad taki wysyp transseksualistów, nie mowiac p homo?

Hetero nie jest w niczym mądrzejsze od homo. Homo odpowiedzialnie nie płodzą i nie przedłużają nieharmonijnego, patologicznego, szkodliwego gatunku ludzkiego.

Lubić nie lubiłem ale przyznaję że to wszystko sie przydało. Wiem coś więcej poza obsługą iPhona.
A co do mądrości - by je zrealizować trzeba zarobić pieniądze.

1 polubienie

A harmonijnych ryb i innych stworzeń też trzeba w tym czasie biliardami namordować i pożreć?

Sam podziwiam szybkość działania komputerów/układów scalonych.