Czy o takie łotrowskie państwo polskie, rządzone przez antypolskie kanalie,

walczyli Polacy w powstaniach, aby młodzieży nie wolno było korzystać z zieleni, jeździć rowerem, i za to musiała płacić drakońskie kary na rzecz rządzących kanalii, opływających w miliony z krwawicy polskiego społeczeństwa?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Znasz moje zdanie…

Wypada się jasno wypowiadać.

Myślałamże wiesz, jak wszyscy. Dla mnie afera z koronawisem to rozgrywka polityczna.

1 polubienie

Powiedz to Brazylijczykom i Amerykanom @elsie.

1 polubienie

Masz prawo do swojego, subiektywnego odbioru rzeczywistości. Choc radzilabym cos poczytać i rozszerzyć słownictwo, bo robi sie nudno.
W tym przypadku nalezy sie zastanowic nad adekwatnoscia wysokości kary i tym na co powoluje sie Bodnar - burdelem, bo tego się inaczej nazwac nie da, w polskim prawodawstwie.

1 polubienie

Dla mnie nudne jest mieć do czynienia z totalnie ogłupionymi ludźmi, niczego mądrego nie rozumiejącymi.

Zapewne chciałabyś przeczytać i zrozumieć z 1/4 najmądrzejszych książek, które posiadam i przestudiowałem. Wtedy rozumiałabyś, skąd się biorą Księżyce, i że nie istnieje zysk w ekonomii, oraz że zwierzęta i rośliny są o Niebo mądrzejsze od cywilizowanych ludzi. Epitet “kanalie” wypożyczyłem od Prezesa.

Po co? To wyłącznie moje zdanie.

A czy to moja wina, że robi się nudno?

No widzisz.
Nie jesteś harmonijny bo umiesz czytać…

1 polubienie

Dobrze że go do obozu nie wywieźli. Coming soon

Mały Hitler.

2 polubienia