Czy Pinokio podjął słuszną decyzję?

Jak mylicie, czy nasz premier Matołusz M podjął słuszną decyzję? Ja myślę. że kara jest zbyt łagodna. Przecież normalnie za zdradzanie tajemnic i planów firmy to nawet do więzienia się idzie…

Zależy komu się zdradza. W miom mieście za coś takiego conajwyżej zostaje się prezesem innej, może lepszej firmy. Bagno :frowning:

4 polubienia

Dobrze ze jeszcze nie cenzurujesz poprawnych imion i nazwisk z tych wstawek strony WWW w swoich pytaniach… A jak ja napisałem o pewnej tuleji to taka afera… XD

Przecież nie ma podziałów na gorszy i lepszy sort… To Morawieckiego można a tuleje nie? :rofl:

1 polubienie

W tym komunizujacym kraju objętym kaczym obledem niedlugo wszystko będzie tajemnica panstwowa.
Stalin chichocze w zaswiatach.

3 polubienia

Ty też dostajesz smsy z instrukcjami?

@okonek
A tu przy okazji taka mala dygresja. Kolezanko okonek: szkoda ze zostalo skasowane pytanie z audycja radia Katowice w ktorej udzial bral niejaki pan Z.
:crazy_face:
A dlaczego tak sadze? Bo wysluchalam. I uwazam ze pan ten skompromitowal siebie i swoje teorie w tak doskonaly sposob, ze nawet jego wrogowie nie zrobiliby lepiej.!!! Chociaz…byc moze tak zwani myslacy inaczej tego nie zauwazyli

Nie odpisuje nigdy jakimś chamskim wyszczekanym anonimom… Ale czasami nie mogę się powstrzymać… Tak tylko wspomniałem.

1 polubienie

To troche bardziej skomikowame - po naradzie aministracji z kilkoma fachowcami forumowymi, niekoniecznie dyplomowanymi, ale … uznalismy, ze wszelkie tego typu treści będą kasowane, zeby ich dalej nie rozpowszechniac nawet jako zlego przykladu. Sama wiesz, ze jak prostacko mowiac g@@@ się przyklei to nie doczyscisz.

2 polubienia

@okonek
Tu przyznaje ci racje!!! Zwlaszcza w tym co na koncu wypowiedzi
Wstawilam :crazy_face: To znaczy ze chodzilo mi tu o wyrazenie swojego zdania na temat pana Z. a zarazem zdziwienie ze sa tacy ktorzy tych jego manipulacji nie widza. Przeciez on czesto zaprzecza sam sobie.

1 polubienie

Taka jego uroda.

1 polubienie

Pewnie zdajesz sobie sprawę że pytanie Twoje nie ma sensu. Obecnie jest tylko jedna racja. Racja rządzących.
My nie znamy prawdziwych przyczyn takich czy innych posunięć, decyzji, znamy tylko indywidualne, słowne, propagandowe deklaracje. Nie znamy całościowo polityki uprawianej w naszym imieniu przez obecny rząd. Jak więc możemy oceniać pojedyncze kroki?
Jednak niezależnie od tej niewiedzy, ludzie myślący widzą to co da się zobaczyć, wyciągają wnioski i mają osobiste poglądy. Widzą przepaść ku której to wszystko zmierza. Bo żądza władania państwem oślepia.

3 polubienia

Model meksykański?

1 polubienie

Ale co z elektrowniami, rafineriami i kopalniami? Tego nie można wygasić.

@okonek
Tak mysle i mysle jak jest ten model mexykanski ???
Moze podpowiesz

Rzady karteli czyli mafii.
Bezprawie i bieda.

2 polubienia