Czy PiS robi wybory prezydenckie by zmniejszyć populację osób pobierających 13-tki?

Może nie ma hajsu.
Teraz tarcza ważniejsza.

3 polubienia

Za komuny był dowcip: Emeryci, popierajcie Partię czynem - umierajcie przed terminem!

2 polubienia

onie sami nie wiedza co bedzie dalej - a jak pewnie wiesz z literatury (bos czlek mlody) przegrani w systemach dyktatury lub zblizonych za dobrze nie konczyli. w przeciwienstwie do komuny nawet nie beda miali z kim negocjowac - chyba, ze z wkurzonym elektoratem jak w koncu zrobi sie z tego 500, ale minus.
nastroje spoleczne sa nieobliczalne - niestety kazdy dzien niepewnosci prowadzi do katastrofy.

2 polubienia

A myślisz skąd kanadyjski rząd ma wysupłać 82 obiecane miliardy? Jak starsza populacja się zmniejszy, to i kasa się znajdzie z niewykorzystanych funduszy emerytalnych :wink:

1 polubienie

Czy kto zdrowy, czy tez chory
Na wybory, na wybory!
Wychodzimy wszyscy z nory
Na wybory, na wybory!
Niewazne ze masz opory
Na wybory, na wybory!
Nie ma “nie chce”, nie ma “sorry”
Na wybory, na wybory!
Pchniemy kraj na lepsze tory
Na wybory, na wybory!!!

3 polubienia

Raczej żeby zdążyli zagłosować “właściwie”, zanim się przekręcą…
Jak się czyta takie rzeczy, to to zaczyna wyglądać jak selekcja naturalna… https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1899167380213146&id=100003597066942
(Głośny post z dzisiaj, ja się zgadzam, ale odsyłam do komentarzy i do średniej wieku tych piszących te najbardziej obraźliwe, chociaż do uogólnień złych życzeń dla całych roczników mi daleko)

1 polubienie

No przeca mają dodrukować…