Czy pływanie w towarzystwie wielorybów może być niebezpieczne?

Jak w pytaniu. :ocean::ocean:***

@okonek System najpierw mi napisał że treść za krótka a potem przy 3 emotach że za długa. Tego jeszcze nie grali :thinking:

3 polubienia

Może cię przez przypadek połknąć.

moze za dluga w sensie ciagu znakow nie bedacych linkiem?
niektore emoty to sporo znakow.

1 polubienie

@Devil Jak? Ma te sita na plankton podobno w paszczy? :thinking:

1 polubienie
3 polubienia

Niejaki Jonasz spędził dłuższy czas w wielorybie. :joy:

2 polubienia

Pinokio też. Ten prawdziwy. Nie morawiecki. Gepetta ratował.

1 polubienie

Jonaszowi to sie nalezalo bo szefa sluchac nie chcial.
a swoja droga niby postac historyczna a takie bajki o nim opowiadaja? chyba, ze go Jahwe jakims okretem podwodnym we wlasciwym kierunku dostarczyl?

1 polubienie

Wrzuciłam na Google i wyrzuciło mi m.in. taką odpowiedź:
“W przeciętnym basenie można znaleźć ponad 30 różnych drobnoustrojów, które mogą być przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości. Oprócz nich w wodzie basenu znajdują się także pot, ślina, martwy naskórek a także resztki kosmetyków, mocz i drobiny kału. Wszystkie zanieczyszczenia mogą być przyczyną chorób. Czym można zarazić się na basenie?” …itd.
" SPIS TREŚCI

2 polubienia

Ja bym po tych trzech dobach, nie nazwał wyplunięciem Jonasza. Ta ryba, podejrzewam, naturalnie pozbyła się proroka, co ocalił Niniwę… :rofl:

1 polubienie

i co jeszcze?
jak filtry niewydolne to mozliwe.
u nas do basenu dodawano (nie wiem czy jeszcze, bo dawno afery nie bylo) jakis preparat i jak ktos wysiusial sie w basenie to ciagnela sie za nim smyga w kolorze atramentu. wstyd przed sasiadami jak cholera.
no i obowiazkowo splukac sie pod prysznicem przed wejsciem do wody. a filtry dobre, miedzy 12 a 8 rano praktycznie cala woda prze nie przechodzi dwa razy, a w ciagu dnia pracuja na biezaco. poza tym sa jeszcze preparaty dezynfekujace.

2 polubienia

Okonek, to jest miejska legenda!

1 polubienie

@Mamita , można też zajść w ciążę!

6 polubień

tez tak sadze, w wielu nie tylko polskich basenach sie taplalam i jakos zaden syf mnie nie zlapal.
moze gdzies, gdzie basen zaniedbany i bez kontroli to bagienko - bo woda szybko zarasta glonami, ale chlamydia w basenie???

Czy to znaczy ,że w internecie są same “straszne rzeczy”?
No bo przecież WIELORYBA w basenie nie spotkasz… :wink:
Jako pierwszą odpowiedź wujek Google napisał mi co to jest WIELORYB.
A zwierzęta jak powszechnie wiadomo są kompletnie nieprzewidywalne…

2 polubienia

O takim przypadku medycznym nic mi nie wiadomo :rofl: