Czy pójdziesz na wybory 10 maja?

  • Tak gdyż jestem patriotą i chcę by ciągłość władzy w tych trudnych czasach została zachowana
  • Chyba cię poyebało. Chcę jeszcze pożyć i chcę by moi bliscy też jeszcze pożyli. Wybory można przesunąć za pomocą stanu wyjątkowego
  • Nie wiem. Wisi mi to. Na politykę nie mam wpływu a z wirusem to media niepotrzebnie panikę podkręcają. Poluzujcie poślady

0 głosujących


https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis8511dc.jpg

5 polubień

Ja i tak nie mam jak zaglosowac, ale mozesz byc pewien, ze mojej moherowej mamusi tego nie ulatwie. Poza kilkoma osobami ma zakaz wpuszczania kogokolwiek do domu. A zaraza postrasze.

2 polubienia

Nie, nie pójdę. Ale jeśli będą to wybory “zdalne” to gdybym miała swojego kandydata - kto wie?
Zależy jak to byłoby zorganizowane.

1 polubienie

NIE!!! Nie będę głosować w sytuacji, w której fałszerstwo jest bardzo łatwe.

3 polubienia

Nie pójdę. Zostanę w domu i będę ostrzył kosę i widły… coś czuję, że za jakiś czas się przydadzą, żeby kogoś oderwać od koryta…

5 polubień

A ja na wyroby se pójdę… cielęce. dobre są… :stuck_out_tongue:

7 polubień

Ale mi narobiłeś smaka… sznycel po wiedeńsku, który robiła moja ciocia (ukochana) po prostu sam nektar i ambrozja!

2 polubienia

Czy “PÓJDĘ”???
Moze juz nie zostalo mi wiele zycia ale sam go skracać nie bedę.Jestem za opcją elektroniczną a jesli takiej nie bedzie,za bojkotem.
Wariant Gowina jest jakimś pomysłem,przynajmniej tak mi sie wydaje…Ale dzisiaj jakos nie chcialo mi sie wiecej o tym czytać…

4 polubienia

Nie. Nie przyłozę ręki do tej farsy. I tak wygra Duda ale niech potem wie że wybrało go 15% ludzi

5 polubień

U mnie cały ! zakład jak i znajomi mówi Nie

2 polubienia

No można nie iść na wybory z jakiejś tam obawy, czy najlepiej gdyby się nie odbyły, ale śmieszne jest to gdy słyszę ze ktoś jako argument przeciwko mówi coś cokolwiek o śmierci a mówią to nawet w miarę wydawało by się poważne osoby XD

Czy Ty wiesz, co mówisz? W cywilizowanym świecie taka impreza jest po prosu niemożliwa.
Zresztą i Duda już się wypowiedział, że raczej wyborów nie będzie.

3 polubienia

No nie będzie i dobrze… Chodzi mi o to wspominanie typu “chce jeszcze pożyć” czy “tylko zbrodniarz mógłby to proponować” itp…

A po co? I tak wiadomo kto wygra. A nie podoba mi się to parcie do wyborow “za wszelką cenę”
Zawsze chodzilam. Teraz jakis absurd się dzieje.
Zamiast marnotrawic forse na wybory lepiej przeznaczyc ją na slużbę zdrowia.

3 polubienia

Czyli kasa na służbę zdrowia i Duda panujący do śmierci. JESTEM ZA :rofl:

I takie mówienie to racja. Nikt nie wie, co go spotka, ale zagrożenie jest ogromne. Parcie do wyborów w takich okolicznościach dyskredytuje tych co prą. Obnaża ich cynizm i pokazuje naprawdę, kim są. Dla politycznego sukcesu nie wahają się narażać tych nawet, co ich popierają.

6 polubień

Prezydenta mógłby wybrać sejm, no dobra sejm i senat żeby było sprawiedliwiej, a żeby było jeszcze sprawiedliwiej to na końcu o wybranym prezydencie decyduje prezydent Duda, ewentualnie mógłby skierować to do TK gdyby miał wątpliwości czy będzie się nadawać na drugą kadencję haha i tam można zrobić ostateczne głosowanie

Nie kombinuj. Obojętnie jakiej opcji władza by była, w tej sytuacji wybory nie powinny się odbyć. I Duda jest prezydentem nadal, aż do następnych.

4 polubienia

wystarczy stan wyjatkowy, ale to za proste rozwiazanie. bo dopiero wtedu okaze sie, ze nie ma kto myslec, a juz na pewno brac odpowiedzialnosci za wlasne czyny.

2 polubienia

Dzisiaj przeczytałam, że policja moze sprawdzić moje zakupy, czy faktycznie są 1 potrzeby, jeśli co kilka godzin wprowadzają kolejne zakazy i wmawiają nam, że stanowimy dla siebie i innych zagrożenie, to…
NIE PÓJDĘ!
Takie ze mnie posluszne cielę.
Przed chwilą kolejny raz przejechał radiowóz obok mojego bloku i przez megafon zakazali wyjść z domów.

3 polubienia