Czy Polskę nazwiesz demokratycznym państwem prawnym,

urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej wg Art. 2 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, skoro miliony Polek i Polaków nie posiada samodzielnego mieszkania, a tysiące bezdomnych w ogóle nie posiada mieszkania i nie ma gdzie mieszkać?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Nie.

3 polubienia

To uważasz jak ja.

1 polubienie

Czy nazwiesz Rosję demokratycznym państwem?

2 polubienia

Czy nazwiesz Koreę Północna państwem demokratycznym?

2 polubienia

Jeśli funkcjonuje socjalistycznie w interesie wszystkich obywateli i wszystkich stworzeń, to tak.

– Czy nazwiesz okrąg trójkątem?
– Jeśli funkcjonuje jako trzy, połączone ze sobą boki, to tak.

Tak wygląda twoja wiedza harmonik.
Współczuję rodzinie i sąsiadom …

120169_totalna-zalamka

Takie głupoty wypisujesz a potem płaczesz
po internetach, że cię nie chcą za przewodnika …

6 polubień

Póki co dzięki prezesowi i innym dewiantom,oszołomom i psycholom,którzy teraz są stanowczo NIE…!

2 polubienia

Wydaje Ci się, że płaczę i że jestem tu od kogokolwiek zależny. Tu mam tylko w miarę ciekawą rozrywkę.

Jesteś zależny od modki bo ona może dać ci bana lub skasować twój wpis

3 polubienia

Miliony razy więcej stracicie w większości beze mnie, niż ja bez Was, bo macie w większości bardzo niską świadomość.

Mozna by na zasadzie ja mowie, a reszta demokratycznie slucha :upside_down_face:

Zielony jako kolor jest zalezny
Ja rozumiem zielone swiatlo tylko dlaczego od razu po oczach?

Jeszcze nie zauważyłeś że nikt nie bierze cię tu na poważnie? I wchodzą tu w większości raczej dla jaj?

3 polubienia

A czy myślisz, że ja traktuję większość tutejszych forumowiczów/ek za obdarzonych mądrością, a nie za błędnie wyedukowanych?

Twoje traktowanie tutejszych forumowiczów nie ma żadnego znaczenia i tutejsi forumowicze mają głęboko gdzieś twoje ich traktowanie.

1 polubienie

I tak tego nie zrozumie. Dlatego tez nie zostaje wybierany na przewodnika… Na rok 2023 przeszło mu to koło nosa. Podobno jak Komisja widzi jego podanie to od razu je wyrzuca na makulaturę… Nawet nie czyta. No i za każdym razem brakuje świadectwa zdrowa…

2 polubienia

Na rok 2023 nie było podania, bo nie miał mu kto napisać. Chyba. :thinking:

1 polubienie

:cactus::cactus::cactus::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

Mniejsza z nim. Mam dobrą nowinę. Prezencik dla Ciebie już posiadam. Przed chwilą korzystnie nabyłem. :grinning: